Sigita Staišiūnaitė — Veido mankšta

pagal |

Sigita Staišiūnaitė — Veido mankšta

Paprasti ir veiksmingi pratimai, koreguojantys pasmakrę ir skruostus, sumažinantys mimikos raukšleles ir paakių paburkimą.

Veido mankštą rinktis verta, nes:

-Mankštindami veidą užtruksite tik 15 minučių per dieną!

-Pratimai veiksmingai koreguoja pasmakrę ir skruostus.

-Sumažėja mimikos raukšlelės ir paakių paburkimas.

-Veidas atrodo smulkesnis, paryškėja žandikaulio linija.

-Mankštinant veidą pagerėja jo raumenų tonusas, odos elastingumas.

-Oda atrodo jauniau ir sveikiau.

-Knygoje esančios išsamios instrukcijos ir prie knygos pridėtas DVD leis lengvai išmokti pratimus.

Visais laikais žmonės daug dėmesio skyrė išvaizdai, kuri yra tarsi mūsų vizitinė kortelė. Ji gali padėti arba sukliudyti kilti karjeros laiptais, sutikti gyvenimo meilę ar susirasti verslo partnerį. O juk išvaizda ne tik stilingi drabužiai, bet ir veidas. Daugelis įsivaizduoja, jog jaunystės ir gražios veido būklės paslaptis slypi odoje, ir nepagalvoja, kad po oda yra raumenys, suteikiantys veidui formą. Šioje knygoje tarptautinės kategorijos masažo specialistė, Niujorko Face Fitness Center absolventė ir bendradarbė Sigita Staišiūnaitė pristato metodiką, kuri nesunkiai padės padailinti veido formas. Taikydami šią metodiką, vos per 30 dienų, dirbdami tik 15–16 min. per dieną, atrodysite jauniau, gražiau ir patraukliau. Tikrai nebūtina turėti krūvos pinigų plastinėms operacijoms ir brangiems kremams. Kartais mūsų grožiui reikia labai nedaug: tik noro, pastangų ir truputėlio laiko.

SIGITA STAIŠIŪNAITĖ – tarptautinės kategorijos masažo meistrė ekspertė (stažavosi Lenkijoje, Vokietijoje, Rusijoje), klinikinės slaugos magistrė. Atlikusi tyrimą autorė apgynė mokslinį darbą „Masažo efektyvumas esant liumbalginiams skausmams ir sąsajos su gyvenimo kokybe“. Yumeiho terapijos (japoniško masažo) specialistė (stažavosi Japonijoje, prof. Saionji Masayuki mokinė). VšĮ „Kūno priežiūros centras“ steigėja ir direktorė bei individualios įmonės D. Britanijoje (Londone) savininkė. Sveiko gyvenimo būdo mokytoja, trenerė ir tarptautinės kategorijos kosmetikė, organizavusi ne vieną sveikatingumo stovyklą. Išbandžiusi ir išanalizavusi daug veido mankštų, atrinkusi efektyviausius, saugiausius ir neturinčius šalutinio poveikio pratimus, sugrupavusi juos S. Staišiūnaitė sudarė „Veido mankštos“ metodiką.

(Visited 11 times, 1 visits today)