Sean Stephenson — Išsivaduokite iš savo BET

pagal |

Sean Stephenson — Išsivaduokite iš savo BET

Šioje knygoje Išsivaduokite iš savo BET. Kaip liautis sau kenkti ir pradėti valdyti savo gyvenimą” JAV psichoterapeutas ir gerai žinomas profesionalus oratorius Šonas Stefensonas (Sean Stephenson) mums atskleidžia, kaip išsivaduoti iš mūsų gyvenimą valdančių pasiteisinimų ir – o tai netgi svarbiau – kaip liautis atidėliojus gyventi tokį gyvenimą, apie kokį svajojame.

Autorius dalijasi savo patirtimi, kaip peržengti savo ribas ir realizuoti talentus. Perskaitę šią knygą, kruopščiai vykdykite užduotis ir stebėkite, kaip jūsų gyvenimas keičiasi, jis prisipildo palaimos, aistros ir dėkingumo.

Mūsų BET yra tas patogus pasiteisinimas, ant kurio įsitaisome, kai norime liautis ką nors darę, kai manome, kad nėra nieko, ko galėtume imtis, norėdami išspręsti savo bėdas, pasiekti tikslų ar ištaisyti savo klaidas. Ar jums tai pažįstama?

Žinoma, norėčiau pasikeisti, BET…

Mūsų BET yra milžiniški. Kuo ilgiau jais naudojamės, tuo didesni jie užauga! Pateiksiu tik tris pavyzdžius iš visų, kuriuos per daugybę metų esu išgirdęs iš žmonių, užstrigusių prie savo BET…

… Sportuočiau ir taisyklingai maitinčiausi, BET neturiu tam laiko.

… Mesčiau rūkyti, BET patiriu per daug streso.

… Pakviesčiau tą merginą į pasimatymą, BET jeigu ji mane atstums?

Šonas Stefensonas

„Jeigu kada gyvenime bijojote su kuo nors susitikti, pakviesti į pasimatymą ar užmegzti pokalbį ir norėtumėte atsikratyti šių baimių, perskaitykite šią knygą. Užtikrinu, ji padės pasiekti tai, ko norite.”

Davidas DeAngelo, rašytojas

Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė