Santa Montefiore — Kregždė ir kolibris

pagal |

Santa Montefiore — Kregždė ir kolibris

Populiari Didžiosios Britanijos rašytoja Santa Montefiore skaitytojų mėgstama už gebėjimą meistriškai pasakoti dramatiškas ir kartu labai romantiškas istorijas su gausybe netikėtų siužeto vingių ir įsimintinų veikėjų. Įdomūs, tikroviški ir išmintingi rašytojos pasakojimai prikausto dėmesį nuo pirmo knygos puslapio iki pat pabaigos. Puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo kasdienių rūpesčių į pasaulį, kupiną paslapčių ir romantikos.

„Kregždė ir kolibris“ – jaudinantis romanas, pasakojantis apie keistus ir slaptus troškimus, sielos žaizdas, bėgimą nuo lemties ir paties savęs ir, žinoma, meilę. Paauglystėje mylėjusius vienas kitą Ritą ir Džordžą išskiria karo baisumai. Grįžęs po karo Džordžas iškeliauja į saulėtąją Argentiną. Rita kantriai laukia mylimojo ir nepastebi, kad ją įsimylėjęs senelės įvaikis Maksas.

Santa Montefiore (Montefjorė) gimė 1970 metais Hampšyre, ištekėjo už garsaus istoriko Simono Sebago Montefiore’s. Šeima įsikūrusi Londone, augina vaikus Lilę ir Sašą. Rašytoja ilgą laiką gyveno Argentinoje, kur užaugo jos motina. Santa Montefiore skaitytojams puikiai pažįstama kaip romanų „Sodininkas iš Prancūzijos“, „Dvasių medis“, „Namas prie jūros“, „Prarastos meilės jūra“, „Nepažįstamoji iš Paryžiaus“, „Neužmiršk manęs“, „Senojo švyturio paslaptis“, „Dėžutė su drugeliu“, „Bitininko duktė“ autorė.

(Visited 17 times, 1 visits today)