Santa Montefiore — Bitininko duktė

pagal |

Santa Montefiore — Bitininko duktė

Bestselerio „Sodininkas iš Prancūzijos“ autorės knyga, tikra šeimos saga, apimanti dviejų kartų gyvenimo istoriją, kuri trunka nuo penktojo dešimtmečio Anglijos iki aštuntojo dešimtmečio Amerikos. Gausus netikėtų siužeto vingių bei įsimintinų veikėjų, dramatiškas ir kartu labai romantiškas pasakojimas apie didžiausią dovaną žmogaus gyvenime meilę ir didžiulę drąsą, kurios kartais prireikia, kad galėtum ją priimti.

Savo romanais tikiuosi nuplukdyti jus prie saulėtesnių krantų, bet kartu priminti, kad visa, kas nuostabu, yra šalia. Mano knygos – tai pirmiausia meilės istorijos, nes meilė man užvis svarbiausia. Tikiuosi, skaitydami jas juoksitės ne mažiau nei graudinsitės ir, žinoma, bent valandėlę užsimiršite.

Santa Montefiore

Populiari Didžiosios Britanijos rašytoja Santa Montefiore (Santa Montefjorė) gimė 1970 metais Hampšyre, ištekėjo už garsaus istoriko Simono Sebago Montefiore’s. Jie gyvena Londone, augina dukteris Lili ir Sašą. Rašytoja ilgą laiką gyveno Argentinoje, kur užaugo jos motina. Santa Montefiore skaitytojams puikiai pažįstama kaip romanų „Sodininkas iš Prancūzijos“, „Dvasių medis“, „Namas prie jūros“, „Prarastos meilės jūra“, „Po Italijos saule“, „Nepažįstamoji iš Paryžiaus“, „Neužmiršk manęs“, „Senojo švyturio paslaptis“, „Dėžutė su drugeliu“ autorė.