Sandra J. Paul — Apleistas namas

pagal |

Sandra J. Paul — Apleistas namas

Serija: „Varnų kaimas #2“.

Po mįslingų įvykių gyvenimas Varnų kaime grįžo į senąsias vėžes, nors tik ką ir vėl prasiautė Didžioji audra. Kol suaugusieji vakarėlyje, šeši vaikai smaginasi namuose žiūrėdami filmą. Staiga dingsta elektra ir namą supurto žemės drebėjimas. Vaikai išsigandę žvelgia vienas į kitą, o tada praranda sąmonę.

 

Atsipeikėjęs šešetas supranta, jog įstrigo apgriuvusiame name. Vaikai neįsivaizduoja, kas jiems nutiko. Negana to, laikrodžiai sustoję, dingo telefonai, o svetainės viduryje stovi paslaptinga medinė skrynia su spyna.

 

Ir tada skrynia atsidaro…

 

„Tamsos mokyklos” tęsinys „Apleistas namas” žada dar vieną nepaprastai įdomų, mistišką ir šiurpuliukus keliantį nuotykį. Bus sunku atitraukti dėmesį!

 

„Apleistas namas”:

 

• įtampos kupina knyga patiks vaikams, mėgstantiems paslaptingas, įtempto siužeto istorijas;

 

• skatina pasitikėti draugais, branginti juos, o ištikus nelaimei nepasiduoti, darniai veikti kartu ieškant išeities;

 

• nors tai tęsinys, norint mėgautis nebūtina būti perskaičius pirmą dalį;

 

• parašyta lengvai, nesudėtinga kalba, todėl pasakojimas kaipmat įtrauks net mažiau skaitančius vaikus.

 

 

Sandra J. Paul – belgų rašytoja ir leidyklos „Hamley Books” savininkė, angliškai parašytus kūrinius pasirašinėjanti Joanne Carlton slapyvardžiu. Ji rašo netikėtų posūkių kupinus įtempto siužeto psichologinius trilerius. Pirmoji serijos „Varnų kaimas” dalis „Tamsos mokykla” sulaukė daugybės jaunųjų skaitytojų dėmesio.

 

Šiurpuliukus keliančios istorijos paprastai labai patinka vaikams. Sandros J. Paul knyga kaip tik tokia – ji žada smagų, įtraukiantį nuotykį, kuriame yra fantastinių būtybių ir daug kvapą gniaužiančių nuotykių su siaubo elementais. Kartais tokios knygos neramina tėvus, kad vaikai pernelyg išsigąs, sapnuos košmarus, iš tiesų baugios istorijos įaudrina vaizduotę, tačiau vaikų literatūroje labai svarbus laimingos pabaigos motyvas, kurį rasite ir šios autorės knygose. Sunkios, nerimą keliančios situacijos išsprendžiamos, monstrai įveikiami ir atstatoma pasaulio tvarka. Tai teikia katarsį ir paguodą, kad visi sunkumai gyvenime įveikiami, svarbiausia nepasiduoti ir tikėti gera pabaiga.

 

Sandros J. Paul knygos lietuvių kalba „Tamsos mokykla” ir „Apleistas namas” – puiki baugių knygų serija. Siužetams daug įtakos turėjo autorės sūnūs. Rašydama ji nuolat su jais konsultuojasi, o vaikai noriai pažeria krūvas įdomiausių idėjų. Atsakingai atrinkusi tas, kurios tinkamiausios knygai ir vaikų auditorijai, rašytoja jas įpina į pasakojimus. Be to, autorė planuoja ir toliau tęsti pradėtą seriją apie paslaptingus, mistiškus įvykius Varnų kaime.

 

Skaitytojams nuo 10 metų.