Rūta Vanagaitė — Renkuosi vasarą

pagal |

Rūta Vanagaitė — Renkuosi vasarą

Taikli ir šmaikšti, realistiška, bet įkvepianti, vilties kupina knyga apie tai, ko reikia ir kas svarbiausia MOTERIMS – brandžioms ir ne tik! Viskas Jūsų pasirinkimuose. Galite rinktis rudenį, tačiau galite kaip Rūta Vanagaitė – visada rinktis vasarą! Garsi, prieštaringai vertinama, minios žlugdyta, bet nežlugusi viena populiariausių rašytojų Lietuvoje sugrįžta su įspūdingai atnaujintu ir daugiau nei 100 puslapių naujų tekstų papildytu savo bestselerio „Ne bobų vasara“ ledimu – nauja knyga kietais viršeliais „Renkuosi vasarą“! Vidury žiemos, kai dangus – cepelino spalvos, ši knyga yra būtent tai, ko jums dabar reikia – rezervuokite šią ypatingą knygą, kuri įkvėps bei pažers galybę priežasčių būti laimingai ir patenkintai nesibaigiančia savo gyvenimo vasara!

Moterys nesensta.
Reikia įrodymų?
Sapnuose mums niekada nebūna šešiasdešimt…
O kodėl realybė turi skirtis nuo sapno? Nes taip kažkas nusprendė? Nes kažkas tau aiškina: štai atėjo (ateina, ateis) gyvenimo ruduo, todėl reikia elgtis štai taip, daryti štai tą… Reikia laukti žiemos.
Tačiau kodėl tas ruduo turi ateiti? Kodėl reikia laukti žiemos? Apskritai, kodėl reikia ko nors laukti?
Trumpą skaisčią bobų vasarą mums dovanoja gamta. Ilgą skaisčią ne bobų vasarą mes galime pasidovanoti sau pačios, jei tik paimsim save už pakarpos ir pasistengsim neįsileisti į savo gyvenimą niūraus, kažkieno mums primesto rudens.
Taigi, renkuosi vasarą. Šiandien, rytoj, visada.
Ką renkiesi tu? Juk renkiesi.
Ši knyga bus tavo draugė, su kuria niūrią dieną lengviau išsklaidysi juodus debesis ir aiškiau pamatysi saulę.

„Renkuosi vasarą“ – laužanti stereotipus, kupina asmeniškos, kartais skaudžios patirties, ir jos dėka sukauptos išminties knyga brandžioms moterims. Švelni ironija, optimizmas, šmaikštus ir gaivus, lyg jūros vėjo gūsis, pasakojimas – atnaujintame, papildytame, net 100 puslapių storesniame ir dar geresniame bei brandesniame „Ne bobų vasaros“ leidime.

Pasisemk iš Rūtos išminties, drąsos ir optimizmo. Būk laiminga!

(Visited 7 times, 1 visits today)