Robin Sharma — Meistriškumo vadovas. Kaip siekti asmeninio ir profesinio didingumo

pagal |

Robin Sharma — Meistriškumo vadovas. Kaip siekti asmeninio ir profesinio didingumo

Bestselerio „Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį“ autorius Robin Sharma knygoje „Meistriškumo vadovas: kaip siekti asmeninio ir profesinio didingumo“ dalijasi trisdešimt šešiomis pamokomis, kurios tinkamai panaudotos ženkliai pagerins asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Autoriaus į šią saviugdos knygą įtraukė realaus pasaulio idėjas ir pasiteisinusias praktikas, kurios padeda greitai pakelti gyvenimo kokybę. Kiekviena pamoka yra skirtinga, bet skirta tam pačiam tikslui, tai yra padaryti jūsų gyvenimą geresniu, o verslą sėkmingesniu. Robin Sharma dalijasi nuoširdžiomis, giliomis įžvalgomis apie būdus, kurie kiekvieną gali paversti pasaulio šeimininku.

Autorius savo tekste kviečia žmones pradėti gyventi dabar. Ne tada, kai užbaigsite projektą, ne tada, kai užaugs vaikai, ne tada, kai bus daugiau laiko. Dabar! Rytojus gali neateiti, o šis momentas yra puikiai tinkamas imti ir pradėti gyventi, mylėti, jausti.

Robin Sharma dirbo su didžiausių pasaulio kompanijų vadovais ir dalijasi patirtimi apie tai, kokie yra tikrieji lyderiai ir kur slypi jų sėkmės paslaptis. Pvz., lyderiai niekada nebūna aukos. Jie nepasineria į smulkmenas. Jie dirba dėl svarbiausių tikslų! Galingieji turi savo tiesas, tačiau brangina santykius su žmonėmis, jie kuria vertę ir nuolat tobulėja. Mokykitės iš šių žmonių!

„Meistriškumo vadovas: kaip siekti asmeninio ir profesinio didingumo“ – išsamus ir konkretus gyvenimo vadovas. Jame išgirsite kvietimą keltis penktą ryto ir skirti bent valandą sau; siūlymą apsupti save tik žmonėmis, kurie gyvena tokį gyvenimą, apie kokį jūs svajojate; raginimą būti nuoširdiems ir kas dieną po pusvalandį skirti tobulinančios literatūros skaitymui. Taip pat Robin Sharma siūlo rašyti dienoraštį ir nebijoti susitikti su savo baimėmis. Šie ir kiti praktiniai patarimai padės gyvenimą pakelti į aukštesnį lygį.

Robin Sharma – garsus saviugdos ekspertas, bestselerių rašytojas. Ko gero, žinomiausia jo knyga yra „Vienuolis, kuris pardavė Ferrari“ bei jos tęsiniai.
Teisininko išsilavinimą turintis Robin Sharma vadovauja organizacijai „Sharma Leadership International“, kuri padeda darbuotojams ir verslininkams atskleisti geriausias savo profesines ir asmenines savybes. Savo knygose autorius bando padėti žmonėms perprasti savo galimybes ir gyventi kaip įmanoma geriau.

Iš anglų kalbos vertė Aleksandras Tomskis

(Visited 3 times, 1 visits today)