Rachel Cusk — Arlingtono parkas

pagal |

Rachel Cusk — Arlingtono parkas

Arlingtono parke lyja lietus. Paprasto angliško priemiesčio gyventojos moterys, išleidusios vyrus į darbą, pasineria į kasdienę rutiną: veža vaikus į mokyklą, susitinka išgerti kavos, tvarko namus, važiuoja apsipirkti, ruošia vakarienę.
Keliaujant nuo vienų namų durų prie kitų, atsiskleidžia skirtingų moterų gyvenimai: Džuljetos, nirštančios dėl vyrų dominavimo, Amandos, kuri ginasi nuo slogių minčių viską nustelbiančia namų ruoša, Soli, kuri laukiasi ketvirtojo kūdikio, Meisės, mėginančios susitaikyti su provincijos kasdienybe, ir optimistiškosios Kristinos, kuri lietingos dienos vakarą susikviečia kaimynus į svečius. Visos jos savotiškai nelaimingos, vienišos, sutrikusios – ieško gyvenimo prasmės ir trokšta patirti pilnatvę.

Pavergianti, šiek tiek juokinga – tiesiog puiki knyga. Kaip ir Virginia Woolf, Rachel Cusk geba iš kasdienio gyvenimo detalių sukurti įspūdingą klasikinį meną.
James Lasdun, poetas, scenaristas

Rachel Cusk – viena sumaniausių šiuolaikinių šeiminio gyvenimo interpretuotojų. Ji drąsiai rašo apie nevaržomą pyktį, monotoniją ir mažyčius, bet reikšmingus praregėjimus. Apie tai, kas sudaro kasdienį gyvenimą – jo paprastumą ir didybę.
Catherine Taylor, rašytoja

(Visited 1 times, 1 visits today)