Patrick Lencioni & Travis Bradberry & Jean Greaves — Emocinis intelektas 2.0

pagal |

Patrick Lencioni & Travis Bradberry & Jean Greaves — Emocinis intelektas 2.0

Bendraautorių Travio Bradberry’io ir Jean’os Greaves knyga „Emocinis intelektas 2.0″ – tarptautinis bestseleris, kuris tapo veiksmingu įrankiu kelyje į sėkmę daugybei žmonių bei pirmaujančių kompanijų visame pasaulyje. Tai revoliucinė, dešimtmečius trukusių tyrimų rezultatais pagrįsta „Talent Smart“® programa, kuri padės išsiaiškinti turimus emocinio intelekto įgūdžius ir jų spragas, pateiks konkrečių patarimų, kaip silpnybes paversti stiprybėmis, ir suteiks progą pasinaudoti pasaulyje svarbių verslo lyderių jau išbandytomis strategijomis.

Ar kada susimąstėte, kodėl vieniems gyvenime pasiseka labiau nei kitiems? Kodėl mokyklos pirmūnai dirba eilinį darbą, o vidutiniu intelektu pasižymėję mokiniai pasiekia neįtikėtinų aukštumų? Atsakymas aiškus – tai emocinis intelektas. Gera žinia, kad emocinį intelektą turime visi, tačiau ne visi mokame juo pasinaudoti.

Knygoje „Emocinis intelektas 2.0″ rasite detalų, aiškų ir lengvai įgyvendinamą planą, kaip žingsnis po žingsnio sustiprinti savo emocinį intelektą ir panaudoti jį tiek siekiant profesinių aukštumų, tiek puoselėjant džiaugsmą teikiančius tarpusavio santykius.

Pirmiausia įsigiję knygą turėsite galimybę atlikti populiariausią pasaulyje, pusės milijono žmonių tyrimais pagrįstą emocinio intelekto testą. Knygoje rasite unikalų prisijungimo kodą prie testo lietuvių kalba. Atlikę testą išsiaiškinsite, kaip sugebate pritaikyti savo emocinį intelektą kasdienėse situacijose ir su kuriais įgūdžiais dar reikėtų padirbėti.

Tada naudodamiesi 66 knygoje pateiktomis emocinio intelekto lavinimo strategijomis sudarysite konkretų veiksmų planą, kuris padės tikslingai ir efektyviai siekti užsibrėžtų asmeninių tikslų. Atlikto testo rezultatai padės pasirinkti labiausiai jums tinkančias strategijas.

Vėliau imsitės kasdienės praktikos, skirtos sustiprinti esamas ir sukurti naujas neuronų jungtis smegenyse. Sąmoninga praktika padės išlavinti keturis pagrindinius emocinio intelekto įgūdžius – savęs supratimą, savęs valdymą, kitų supratimą ir santykių valdymą – ir taps lengviau juos pritaikyti įprastose ar netikėtose situacijose ateityje.

Galiausiai asmeniniais pasiekimais pasidalykite su aplinkiniais, taip sukurdami emociniam intelektui augti tinkamą aplinką. Įgytos žinios ir įgūdžiai pravers ir motyvuojant komandą, įkvepiant kolegas, ir asmeniniu pavyzdžiu tobulėti skatinant šeimos narius ir draugus.

„Pagaliau atsirado knyga, kuri, užuot kalbėjusi apie „kas tai yra“, kalba apie „kaip tai padaryti“. Mums nebereikia daugiau įtikinėjimų, kad emocinis intelektas yra sėkmingo gyvenimo pagrindas. Tai, ko mums reikia, yra praktiniai būdai, kaip jį pagerinti. Travis’o Bradberry’io ir Jean’os Greaves puiki nauja knyga yra būtent tai, ko reikia. Ji pakeis jūsų gyvenimą.“
Joseph Grenny, NEW YORK TIMES bestselerio bendraautorius

„Jeigu trokštate būti tikru lyderiu, kuriuo žmonės pasitiki ir į kurį lygiuojasi, ši knyga yra galimybė, kuri gali pakeisti ne tik jūsų profesinę karjerą, bet ir asmeninius santykius.“
Regina Sacha, FEDEX žmogiškųjų išteklių viceprezidentė

„Ši knyga yra kupina neįkainojamų įžvalgų ir informacijos, kurios niekas negali sau leisti ignoruoti.“
Rajeev Peshawaria, GOLDMAN SACHS INTERNATIONAL vykdantysis direktorius
„Įtraukianti knyga su įtikinamais pavyzdžiais ir puikiai suprantamu kontekstu, kaip rinkti taškus savo naudai.“
„Newsweek“

„Veiksmingos emocinio intelekto įgūdžių gerinimo strategijos paverčia „Emocinį intelektą 2.0″ savaitės knyga. Malonu žinoti, kad vidutinis intelektas nenulemia vidutinio žmogaus efektyvumo. Ir kas gali atsispirti testui su iškart pateikiamu grįžtamuoju ryšiu?“
„Newsday“

„Pusės milijono žmonių tyrimai, atskleidžiantys emocijų reikšmę kasdieniame gyvenime, autoriams leido sudaryti 28 klausimų emocinio intelekto testą, kurį užpildysite per septynias minutes.“
„The Washington Post“

„Emocinis intelektas yra svarbus įgūdis, lemiantis asmeninę ir profesinę sėkmę. Ir knyga, ir testas yra puikūs. Nuoširdžiai rekomenduoju.“
Ken Blanchard

„Knyga pateikia daugybępraktinių įžvalgų, pabrėžiančių, kaip stiprinti emocinį intelektą. Tyrimai įtikinamai atskleidžia, kad emocinis intelektas yra svarbesnis už intelektą beveik visur, ir ypač stiprinant lyderystės įgūdžius.“
Stephen R. Covey

Travis Bradberry’is ir Jean’a Greaves – pasaulyje pirmaujančių emocinio intelekto testų autoriai, vadovaujantys konsultacinei įmonei „Talent Smart“® ir teikiantys mokymus įvairioms kompanijoms, tarp kurių daugumą sudaro sėkmingiausios, į „Fortune 500″ sąrašą patenkančios kompanijos. Travio Bradberry’io ir Jean’os Greaves emocinio intelekto testais ir mokymais naudojasi tokios pasaulinės kompanijos kaip Apple, Coca cola, Nokia, IBM, Nestlé, Starbucks, Visa, NASA, McDonalds, Amazon.com, eBay, Johnson & Johnson, Hilton ir daugelis kitų.

Bendraautorių Travio Bradberry’io ir Jean’os Greaves knyga „Emocinis intelektas 2.0″ tapo tarptautiniu bestseleriu. Jų knygos išverstos į 25 pasaulio kalbas ir parduodamos net 150 pasaulio šalių.

(Visited 73 times, 1 visits today)