Nicky Pellegrino — P. S. Atvažiuok į Italiją

pagal |

Nicky Pellegrino — P. S. Atvažiuok į Italiją

P. S. Atvažiuok į Italiją, Bela, atvažiuok pasidžiaugti saule ir makaronais, ir raudonuoju vynu, ir ilgais pasivaikščiojimais; atvažiuok ir pasilik, kiek norėsi.

 

Kai ramus, idiliškas Belos gyvenimas Naujojoje Zelandijoje ima byrėti, guodžiantį glėbį jai pasiūlo nepažįstamasis, gyvenantis už tūkstančių kilometrų, saulėtoje Pietų Italijoje. Jis atsiunčia rankų darbo dovaną ir laiškelį su eilute „P. S. Atvažiuok į Italiją!“, ir moteris, nusprendusi klausyti širdies balso, leidžiasi į kelionę.

 

Atvykusi į Enriko palazzo Apulijoje, žavingame šimtmečių istorija alsuojančiame Ostunyje, Bela pamato, kad vyriškio gyvenimas nė kiek nepanašus į tą, kokį ji paliko namie. Vis dėlto, nepaisant jo prabangių automobilių ir turtingos, nuolat besikivirčijančios šeimos su valdinga nonna priešakyje, paaiškėja, kad jiedu su Enriku gerokai artimesni, nei atrodė iš pirmo žvilgsnio.

 

Į gyvenimo kelionę Bela išvyko nesitikėdama įsimylėti, bet po saulės nutviekstais alyvmedžiais gali nutikti bet kas…

 

Nicky Pellegrino gimė Liverpulyje, bet vaikystėje su šeima atostogaudavo Italijoje. Jos pasakojimus pagardina tų vasarų prisiminimai – aistros, kivirčai ir, svarbiausia, maistas. Šiuo metu Nicky gyvena Oklande, Naujojoje Zelandijoje, su vyru, kurtų veislės šunimi Hariu ir žirgu Uno.