Nicky Pellegrino — Itališka svajonė

pagal |

Nicky Pellegrino — Itališka svajonė

Skaitytojų pamilta rašytoja Nicky Pellegrino dovanoja dar vieną vasarišką romaną. „Itališka svajonė“ – šilta istorija apie meilę, šeimą bei nuostabias atostogas po skaisčia saule.

Italija – nuostabi šalis, kiekvienais metais traukianti būrius turistų. Deja, jaukūs maži miesteliai tuštėja, nes jų gyventojai keliasi į didesnius miestus ar emigruoja į užsienį. Vietos valdžia jau ne pirmus metus gyventojus vilioja itin patraukliu būdu – siūlo įsigyti namą vos už vieną eurą. Vienintelė sąlyga – įsikurti ir renovuoti naują nuosavybę per tris metus. Tai yra reali, neišgalvota idėja.

Romanas „Itališka svajonė“ – fikcija, paremta tikromis itališkomis aplinkybėmis. Kai nedidelio kalnų miestelio meras paskelbia kvietimą įgyvendinti itališką svajonę vos už vieną eurą, žinia pasklinda lyg virusas. Mirga socialiniai tinklai ir žiniasklaida, o patrauklia idėja tuoj pat susidomi patys įvairiausi žmonės.

Zara – trisdešimtmetė, svajojanti įsigyti savo nuosavą būstą. Timas ir Linda – pensininkai, kuriems reikia užsiėmimo ir įdomaus projekto. Mimi po daugybės metų nevykusios santuokos ruošiasi skirtis ir mato naują gyvenimo galimybę. Kažkas ieško tylaus ir ramaus kampelio pasislėpti nuo žmonių. Kiti tikisi uždirbti pelno, pradėti savo verslą, ištrūkti iš nuobodaus gyvenimo ar nelaimingų santykių. Ir yra kažkas, kas tiesiog nenori atskleisti savo tikrosios motyvacijos.

Visų šių žmonių gyvenimas pasikeis, tik ar pavyks jiems įgyvendinti savo itališką svajonę, kurią kiekvienas mato vis kitaip?

„Itališka svajonė“ – jausmingas ir vaizdingas romanas, kuris skaitytojus nukels į žavų, nedidelį Italijos miestelį, apsups spalvomis, kvapais, nuostabiais itališkais valgiais ir sukurs tikrą atostogų nuotaiką. Tai jaudinanti knyga apie draugystę, antrus šansus ir naują pradžią.

Nicky Pellegrino (g. 1964 m.) – italų ir britų kilmės Naujosios Zelandijos rašytoja bei žurnalistė. Autorė augo Anglijoje, po anglų kalbos studijų Lankasterio universitete ji dirbo pramoginių leidinių žurnaliste Londone. Besilankydama Naujojoje Zelandijoje sutiko savo būsimą vyrą, tad šioje šalyje ir pasiliko. Nicky Pellegrino yra laisvai samdoma žurnalistė ir knygų rašytoja. Visas autorės knygas vienija dėmesys virtuvei. Alkaniems skaityti Nicky Pellegrino romanų nepatariama!

Iš anglų kalbos vertė Augustė Čebelytė-Matulevičienė

(Visited 2 times, 1 visits today)