Michael Laitman & Ilja Vinokuras & Irina Jakovič — Šiuolaikiniai vaikai. Kaip augti kartu?

pagal |

Michael Laitman & Ilja Vinokuras & Irina Jakovič — Šiuolaikiniai vaikai. Kaip augti kartu?

Integralaus auklėjimo metodikaTurėtume mokyti vaikus, kaip dera žiūrėti į pasaulį: savo aplinką, artimus žmones, gamtą. Turėtume jiems atverti gyvenimą, papasakoti apie teisingus santykius šeimoje ir visuomenėje, apie pasaulį, žvaigždes, pinigus, istoriją ir geografiją. Taip pat paaiškinti, jog visa tai sudaro vieną mechanizmą, darniai susijusią visumą, kurią privalu saugoti. Juk pažeidę šią harmoniją, sukeliame kančias ir krizes: ligas, ekologines katastrofas, karus ir teroristinius aktus.

 

Atskleisdami vaikams gamtą ir žmoniją valdančius dėsnius, pamažėle ugdome jų santykį su savimi ir visuomene, ir galiausiai jie išmoksta iš aukščiau pamatyti gyvenimą, įsisąmonina atsakomybę už pasaulį ir supranta, kad viskas − viena.

 

Apie autorius

 

Michaelis Laitmanas ­– filosofijos mokslų daktaras, ontologijos ir pažinimo teorijos profesorius, Pasaulio išminčių tarybos (World Wisdom Council) narys, Ashlag Research Institute (ARI) įkūrėjas ir vadovas. Jis parašė daugiau nei 40 knygų, kurios išverstos į 26 skirtingas kalbas.

 

Ilja Vinokuras – humanitarinių mokslų doktorantas, rašytojas, lektorius, ARI integralaus auklėjimo departamento bei asociacijos „Augam su džiaugsmu“ vadovas.

 

Irina Jakovič – profesionali praktikuojanti psichologė, aktyvi „Profesionalios psichoterapijos lygos narė“, diplomuota dramos psichoterapeutė, dirbanti televizijoje ir radijuje.