Mark Booth & Jonathan Black — Slaptoji pasaulio istorija

pagal |

Mark Booth & Jonathan Black — Slaptoji pasaulio istorija

Tarptautinis bestseleris „Slaptoji pasaulio istorija” – tai kvapą gniaužianti galimybė naujai išvysti pasaulį ir jo istoriją nuo senųjų laikų iki šių dienų. Sakoma, kad istoriją rašo nugalėtojai. Knygos autorius Jonathanas Blackas šią idėją formuluoja kitaip. O jeigu mums žinoma istorija buvo parašyta nedorų žmonių? Kas jeigu visa tai, ką mes žinome, yra tik dalis tiesos? Ar gali būti, kad pasaulį iki šiol valdo slaptosios draugijos? Ir kas laukia žmonijos ateityje?

Novatoriškame pasaulinio susidomėjimo sulaukusiame kūrinyje „Slaptoji pasaulio istorija” Jonathanas Blackas intriguoja sakydamas, kad mums žinomi faktai apie praeitį yra iškraipyti, o mūsų sąmonėje pastaruosius 3000 metų tikslingai kuriama alternatyvi istorija. Pateikdamas daugybę įrodymų apie ilgus amžius nuo plačiosios visuomenės slėptą žinojimą, autorius atskleidžia raktą į aukštesnę sąmonės būseną, kurią pasiekus ima aiškėti platesnis pasaulio vaizdas, gyvenimo dėsniai ir neribotos žmogaus proto bei dvasios galimybės.

Nuo graikų ir egiptiečių mitologijos iki žydų folkloro, nuo krikščionybės kultų iki Laisvųjų masonų, nuo Karolio Didžiojo iki Don Kichoto, nuo Džordžo Vašingtono iki Hitlerio, nuo amžių pradžios iki pasaulio pabaigos ar net antikristo atėjimo idėjų – Jonathanas Blackas įrodo, kad verta istoriją peržvelgti naujai ir susigrąžinti 3000 metų nuo mūsų slėptą išmintį.

Pasitelkdamas ezoterines žinias, slaptųjų draugijų užrašus ir okultinių mokslų pagrindus, autorius pasakoja, kad tokie genialūs pasaulio protai kaip Leonardas da Vinčis, Džordžas Vašingtonas ir Izaokas Niutonas naudojosi slapta, paprastiems žmonėms neprieinama metodika ir taip pasiekė sąmonės būseną, leidusią padaryti laiką pralenkusius atradimus.

Praplėsti mąstymo ribas, kelti klausimus ten, kur iki šiol viskas atrodė savaime suprantama, naujai peržvelgti tai, kas slypi tarp istorijos eilučių, permąstyti paslaptingus nutylėjimus ir nepaaiškintus įvykius… Skaitydami knygą „Slaptoji pasaulio istorija” būkite pasiruošę panerti į gilius, tamsius ir atradimo džiaugsmo kupinus vandenis, iš kurių išnėrę pasaulį išvysite naujomis akimis.

Ezoteriška, mistiška, nepaaiškinama racionaliu protu, tačiau nenukrypstant nuo mokslo – tai pasakojimas, kuris padės geriau suprasti ne tik žmonijos istoriją, bet ir daugybę senųjų ir šiuolaikinių autorių, pavyzdžiui Dantės ir Umberto Eco, kūrinių. Be to, praplės žinias apie misticizmą, masonus, kabalą, budizmą, tamplierius, mitologiją, rozenkreicerius, senovės graikų ir romėnų misterijas, gnosticizmą, neoplatonikus ir daug kitų įdomybių.

„Lengvas prisilietimas prie tamsių paslapčių… Patraukliai ir suprantamai parašyta knyga pasiūlo naują požiūrį į istorinius pasaulio įvykius.”

Michelle Stanistreet, Sunday Express

„Ypač įtraukianti knyga, tikra ezoterinė kelionė nuo senųjų laikų iki šių dienų, pagrįsta slaptųjų draugijų įsitikinimais ir užrašais. Man labai patiko.”

Patricia Scanlon, Geriausia metų knyga, Mail on Sunday

Jonathanas Blackas (g. 1955 m.) – britų rašytojas, leidėjas, žurnalistas, geriausiai žinomas kaip sąmokslo teorijų knygų autorius. Daugiau nei 20 metų leidybos srityje dirbęs rašytojas įkvėpimo ir žinių sėmėsi studijuodamas teologiją ir filosofiją, skaitydamas ezoterinę literatūrą, bendradarbiaudamas su garsiausiais šio žanro autoriais ir leisdamas laiką antikvariniuose knygynuose. Žymiausias jo kūrinys „Slaptoji pasaulio istorija” tapo New York Times bestseleriu, išversta į 16 kalbų ir įvertinta kaip kontraversiškiausia metų knyga. Beje, tikrasis rašytojo vardas yra Markas Boothas.