Lucinda Riley — Saulės sesuo. Elektros istorija

pagal |

Lucinda Riley — Saulės sesuo. Elektros istorija

Serija: „The Seven Sisters #6“.

„Saulės sesuo“ – šeštoji ir priešpaskutinė rašytojos Lucinda Riley populiarios serijos „Septynios seserys“ dalis. Seserų istorija yra įkvėpta deivės Artemidės palydovių Plejadžių ir jų vardu pavadinto žvaigždyno.

Paslaptingas milijonierius įsivaikina šešias mergaites, kurias į savo šeimą surenka iš skirtingų pasaulio kampelių. Po tėvo mirties įdukros susirenka į jo laidotuves. Deja, paaiškėja, kad milijonierius paliko nurodymus jį palaidoti iki seserims atvykstant ir kiekvienai jų palieka laišką su paslaptingomis koordinatėmis bei užuominomis apie tikrąją merginų kilmę. Kiekviena „Septynių seserų“ serijos knyga skirta vis kitai dukrai ir jos istorijai. „Saulės sesuo“ pasakoja apie šeštąją seserį – Elektrą.

Išoriniam pasauliui atrodo, kad Elektra turi viską, ko įmanoma norėti. Ji yra top modelis, turtinga, graži ir garsi. Tačiau po išoriniu lukštu slepiasi trapi asmenybė ir Elektros psichinę būklę stipriai pablogina jos tėvo mirtis – ją mergina priima kaip asmeninę išdavystę. Nusiraminimo Elektra ieško alkoholyje ir narkotikuose, taip visus aplinkinius versdama nerimauti dėl jos sveikatos. Netikėtai Elektra gauna laišką nuo nepažįstamosios, kuri tikina, kad yra tikroji jos senelė. Ar praeities ir kilmės paieškos gali įveikti Elektros problemas?

Elektros močiutė papasakoją apie jauną Sesilę, kuri 1939-tais metais iš Niujorko nukeliavo Keniją gydyti savo sudaužytos širdies. Tada prasidėjęs Antrasis pasaulinis karas atskiria Sesilę nuo pasaulio, o netikėtai sutikta moteris pakeičia likimą visam gyvenimui.

„Saulės sesuo“ iš šurmuliuojančio Manheteno nukelia į saulėtos Kenijos lygumas. Itin skirtingos, bet stiprios ir įdomios seserys šį knygų ciklą pavertė be galo populiariu. Knygos verčiamos visame pasaulyje, o bendri tiražai siekia kelias dešimtis milijonų.

Lucinda Riley (g. 1971) – žymi rašytoja, aktorė. Ji gimė ir augo Airijoje, o prieš pradėdama lankyti mokyklą su šeima persikėlė į Angliją. Rašytojos tėvas buvo ne mažiau paslaptingas nei milijonierius iš „Septynių seserų“. Jis daug keliavo, o šeima iš tiesų tiksliai nežinojo, ką dirba, tačiau visada laukdavo grįžtančio su dovanomis iš egzotiškų šalių. 16 metų Lucinda pirmą kartą gavo vaidmenį BBC seriale. Savo aktorės karjerą ji tęsė dar keletą metų, vėliau ją nutraukė dėl ligos ir pradėjo rašyti. Lucinda Riley sukūrė ne vieną romaną, tačiau pasaulyje ją labiausiai išgarsino „Septynių seserų“ serija.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Miliūnienė