Little Miss Sunshine — 2 futbolo aikštės jausmų

pagal |

Little Miss Sunshine — 2 futbolo aikštės jausmų

Po jos tekstais nutįsta dešimtys komentarų, parašytas mintis cituoja vieni kitiems Skype ir nori išsiaiškinti, kas ji iš tiesų yra.

Little Miss Sunshine – interneto portalo DELFI blogerė, smalsi ir dėl to klystanti mergaitė, mylinti ir dėl to kartais kenčianti, svajojanti bei liūdinti. O po to vėl bandanti. Visai kaip Tu.

„2 futbolo aikštės jausmų“ – painiai nepaprasta ir atvira 26 metų merginos istorija, kuri gali nutikti bet kam. Gal ir Tavo vaikinas bučiavosi su trimis kitomis, vyras paslaugiai padėdavo atsukti marinuotų agurkėlių stiklainį, tačiau pamiršdavo apkabinti ryte anksčiau už žadintuvą. Gal ir tu nors kartą melavai sau, paslapčiomis prieš seksą jo vonioje skutaisi kojas ir vaidinai orgazmą.

Tai – nuoširdžiai natūralu, universalu, moteriška ir vaikiškai išmintinga. Istorija su dviem pabaigomis. Kaip ir pats gyvenimas…

„2 futbolo aikštės jausmų“ – pirmasis Little Miss Sunshine romanas. Tai maždaug 21 600 kvadratinių metrų paprastos 26 metų merginos istorijos, kuri gali nutikti bet kam. Dienoraščio forma parašytame romane persipina visa galybė tikrų ar išgalvotų gyvenimo nuotykių, nesuvaidintų jausmų ir gyvenimo pamokų pagal moteriškai naivią žaidimo strategiją. Tai nuoširdžiai natūrali, paprasta ir vaikiškai išmintinga istorija.

Ji klysta, todėl gyvena; kenčia todėl myli; išteka, nes nori pabandyti; rašo, nes nemoka pasakyti; krenta, nes mokosi atsistoti; meluoja nes bijo tiesos; bėga, nors nežino, nuo ko; randa, nors neieško; tiki, bet tik savais; mylisi ir visus „ne“ palieka už durų; renkasi išimtis, nes netiki statistika; žino, kad visad turi du pasirinkimus, nes toks gyvenimas.

Todėl knyga – su dviem pabaigomis, kad ir skaitytojas nepamirštų rinktis.