Lisa Genova — Ta pati Alisa

pagal |

Lisa Genova — Ta pati Alisa

Neurologijos mokslų daktarės ir Amerikos nacionalinės Alcheimerio asociacijos svetainės tinklaraštininkės Lizos Genovos knyga labai tiksliai ir tikroviškai nušviečia kenčiančių nuo Alcheimerio ligos ir juos mylinčių žmonių gyvenimą. „Ta pati Alisa“ sulaukė Amerikos nacionalinės Alcheimerio asociacijos pripažinimo ir didžiulio visuomenės palaikymo.
Prieš pat savo penkiasdešimtmetį Alisa Houland sužino, kad jai – ankstyvoji Alcheimerio ligos stadija. Padariusi sėkmingą mokslininkės karjerą ir susikūrusi puikų gyvenimą moteris turi gausybę planų, tačiau supranta – visa tai iš jos bus greitai atimta. Alcheimerio ligai vis labiau trinant atmintį ir savastį Alisa netenka savo praeities, tačiau gauna dabartį ir kasdieną – vis naują būdą gyventi ir mylėti. 
Knyga svarbi ne tik sergantiems Alcheimerio liga ar turintiems tokių artimųjų. Knygoje keliami klausimai apie gyvenimo prasmę, žmogaus tapatybę ir savastį, santykius su žmonėmis, kurie yra mūsų gyvenime, aktualūs kiekvienam. Ar mes esame tik tai, ką prisimename?

(Visited 20 times, 1 visits today)