Laura Markham — Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai

pagal |

Laura Markham — Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai

Laura Markham – klinikinės psichologijos specialistė, besidominti vaikų raida ir tėvyste. Pirmoji jos knyga „Ramūs tėvai, laimingi vaikai“ daugelyje šalių tapo bestseleriu. Vaikų ugdymo ir auklėjimo leidinys „Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai: kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui“ – praktinis gidas, kuriame autorė padeda dorotis su brolių ir seserų konkurencija bei puoselėti jų santykius, paremtus meile ir ilgalaike draugyste.

Autorė Laura Markham visame pasaulyje turi milžinišką gerbėjų auditoriją, kurią užkariavo savo požiūriu, skatinančiu tėvų ir vaikų ryšį. Vis dėlto, žmonėms, turintiems daugiau nei vieną atžalą, dažnai tampa sunku išlaikyti harmoniją ir tvirtą vaikų ryšį, nes konkurencija ir įtampa ima grėsmingai dominuoti.

„Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai“ – puikus praktinis vadovas, kuriame psichologė pateikia nesudėtingus, bet efektyvius patarimus, kaip nutraukti brolių ir seserų kovas bei ugdyti draugiškus jų tarpusavio santykius bei tuo pačiu neprarasti ryšio su tėvais.

Autorė siūlo kurti gerus emocinius santykius su kiekvienu savo vaiku, tam, kad jie galėtų pasitikėti tėvais ir žinotų, kad nė vieno nemylite labiau. „Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai“ skatina puoselėti meilės kultūrą šeimoje, dažniau juoktis ir mažiau kovoti. Taip pat mokyti vaikus konfliktų sprendimo įgūdžių, tam kad jie galėtų susitaikyti tarpusavyje ir gerbtų kitų poreikius.

Knyga „Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai“ – padrąsina visus tėvus, įkvepia jiems motyvacijos bei nubrėžia gaires, kurios padės pasiekti darną šeimoje, o seserims ir broliams sukurti stiprius draugystės ryšius visam likusiam gyvenimui.

Daktarė Laura Markham – knygų autorė ir klinikinės psichologijos specialistė. Ji aktyviai konsultuoja tėvus, rašo straipsnius į savo tinklaraštį bei įvairias žiniasklaidos priemones, pasisako televizijos laidose bei konferencijose. Pati autorė turi du vaikus.

Iš anglų kalbos vertė Jonas Čeponis