L. L. Berg — Nesuterštasis miestas: Ordino širdis

pagal |

L. L. Berg — Nesuterštasis miestas: Ordino širdis

Ši magijos, kovų ir meilės istorija nukelia į nuo pasaulio mūrine siena izoliuotą Nesuterštąjį miestą, kuriame gyvena Aleksandra – viena iš miesto riterių. Nesuterštasis miestas ypatingas – jis galbūt paskutinis, kuriame leidžiama gyventi tik žmonėms. Miestą valdo keturi Magistrai, kuriems padeda jų įkurtas riterių ordinas, prižiūrintis tvarką ir akylai saugantis miesto sienas nuo pavojingų demonų. Aleksandra yra viena iš riterių, tačiau ji kitokia nei likusieji…

Paskutinėje trilogijos dalyje pasakojama apie tai, kaip Aleksandra tik per plauką išgyvenusi Nesuterštajame mieste bei iš jo pabėgusi turi pradėti viską iš pradžių.

Jai vis dar reikia įsitikinti, kad Nana tikrai laisva ir ją surasti. Reikia vėl atgauti jėgas ir toliau kovoti su dėde Patriku, kuris nebegalėdamas jos pasiekti kitaip, vis dažniau aplanko sapnuose ir tikrai ne tam, kad tėviškai apkabintų.

Jei to dar būtų negana, Aleksandrą bando sunaikinti ir patys demonai, versdami nepasitikėti niekuo, netgi pačiais artimiausiais draugais.

Tačiau Aleksandra nė neketina pasiduoti. Nei dėdei Patrikui, nei tuo labiau demonams. Ji eis iki galo, ir padarys viską, kad paskutinėje kovoje stovėtų nugalėtoja.

(Visited 55 times, 1 visits today)