L. L. Berg — Nesuterštasis miestas (1)

pagal |

L. L. Berg — Nesuterštasis miestas (1)

Ši magijos, kovų ir meilės istorija nukelia į nuo pasaulio mūrine siena izoliuotą Nesuterštąjį miestą, kuriame gyvena Aleksandra – viena iš miesto riterių. Nesuterštasis miestas ypatingas – jis galbūt paskutinis, kuriame leidžiama gyventi tik žmonėms. Miestą valdo keturi Magistrai, kuriems padeda jų įkurtas riterių ordinas, prižiūrintis tvarką ir akylai saugantis miesto sienas nuo pavojingų demonų.

Aleksandra yra viena iš riterių, tačiau ji kitokia nei likusieji. Net pati mergina įtaria, kad ji – ne visai žmogus. Aleksandra bando nekreipti dėmesio į nerimą keliančias nuojautas ir pašėlusiai leidžia laiką su savo geriausia drauge Izabele. Tačiau vieną naktį mergina padaro tai, kas apverčia jos gyvenimą aukštyn kojomis – bandydama iš Didžiojo Magistro pavogti knygą apie demonus pamato, kaip vienas iš Magistrų šaltakraujiškai nužudo nepažįstamą vyrą. Negalėdama šios žmogžudystės išmesti iš galvos, mergina pasikviečia į pagalbą draugę ir jos pradeda kišti savo smalsias nosis ten, kur joms negalima.

Viena paslaptis po kitos ir Aleksandra pradeda suvokti, kad Magistrai yra ne tie, kuo dedasi, o Nesuterštasis miestas – ne toks jau ir nesuterštas. Vykdydama vieną iš užduočių Aleksandra sužino, kad netgi demonų rasei ji yra kažkuo ypatinga ir galbūt tik dėl jos Magistrai pastatė Nesuterštojo miesto sieną. Tad kaipgi yra iš tikrųjų – ar ta siena skirta Aleksandrai apsaugoti ar ją sunaikinti?

Tai pirmoji trilogijos dalis.

(Visited 77 times, 1 visits today)