L.J. Smith — Sielos draugė

pagal |

L.J. Smith — Sielos draugė

Meilė dar niekada nebuvo tokia gąsdinanti. Mus supa Nakties Pasaulis, slapta vampyrų, vilkolakių, raganų ir kitų tamsos būtybių sąjunga. Jie nuostabūs – ir mirtinai pavojingi. Taip lengva įsimylėti…

L. J. Smith savo skaitytojams dovanoja 6-ają ciklo Nakties pasaulis knygą „Sielos draugė“.

Hanos Snou gyvenimas buvo tobulas… kol nepradėjo rastis rašteliai – parašyti jos pačios ranka, perspėjantys, kad Hana mirs nesulaukusi septyniolikos. Mergina ima regėti kitus laikus, kitus gyvenimus. Ir nepažįstamąjį, apverčiantį jos gyvenimą aukštyn kojomis.

Dar kartą susitinkame su Tjeriu, Nakties Pasaulio valdovu. Jis ir yra tas nepažįstamasis, įsitikinęs, kad Hana – jo sielos draugė. Ieškojęs jos metų metus, laukęs atgimstant. Ar Tjerio meilė apsaugos Haną, jeigu jai lemta žūti?

Apie autorę

Amerikiečių rašytoja L. J. Smith kuria knygas jaunimui. Jos kūryboje gausu antgamtiškumo, siaubo, mokslinės fantastikos elementų, kurie gražiai pinasi su fantazija bei romantika. Autorės pagrindiniai herojai – jauni žmonės, nuolat besiblaškantys gėrio ir blogio kovoje.

L. J. Smith knygos jaunimui, tarp jų ir romanų ciklai „Vampyrės dienoraštis“, „Nakties pasaulis“ tapo bestseleriais visame pasaulyje.

Rašytoja mielai bendrauja su skaitytojais ([email protected]). Apie ją galite daugiau sužinoti apsilankę tinklalapyje www.ljanesmith.net.

(Visited 10 times, 1 visits today)