Kristina Ohlsson — Vaiduoklių namo paslaptis

pagal |

Kristina Ohlsson — Vaiduoklių namo paslaptis

Švedų autorė Kristina Ohlsson – vaikiškų siaubo istorijų žanro meistrė. Pasiruoškite šiurpuliukams, nes „Vaiduoklių namo paslaptis“ privers slėptis po antklode, bet neleis atsitraukti nė akimirkai!

Alba su sesute Elena per Kalėdų atostogas atvyksta į Šerndaleno salą aplankyti dėdės Baltazaro. Netrukus turi prisijungti ir jų tėvai. Tiesa, kilusi milžiniška sniego audra gali izoliuoti Šerndaleną ir Kalėdos tada tikrai bus sugadintos!

Dėdė, norėdamas pradžiuginti mergaites, parodo neseniai įsigytą antikvarinį lėlių namelį, kurį sukūrė praeityje garsus meistras. Tačiau lėlių namelis visiškai kitoks nei tas, kurį namuose turi Alba. Jis bauginantis ir per daug panašus į tikrą namą!

Netrukus Alba susirūpina rimtesniais dalykais nei sniego audra. Ji pastebi, kad namelyje vyksta keisti dalykai. Naktį iš jo sklinda šnabždesiai, o kažkas ten kūrena krosnelę. Vieną rytą mergaitė randa staliaus paslėptą laišką, kuriame pasakojama apie prieš penkiasdešimt metų Šerndalene dingusius vaikus ir paslaptingą už viso to stovintį Kolekcionierių. Panašu, kad jis grįžo ir gali dingti dar daugiau vaikų!

„Vaiduoklių namo paslaptis“ – atmosferinė, baugi knyga, idealiai tinkanti jaukiems, tamsiems vakarams! Paslaptys, siužeto vingiai, šiurpūs veikėjai ir drąsūs herojai – viskas, ko reikia gerai istorijai. Sniego audros įkalinta mergaitė turės išsiaiškinti Kolekcionieriaus kėslus ir jį sustabdyti! Ar pavyks jai rasti sąjungininkų? Kuo galima pasitikėti?

Kristina Ohlsson – švedų autorė, anksčiau dirbusi slaptojoje tarnyboje ir Užsienio reikalų ministerijoje. Ji rašo tiek vaikams, tiek suaugusiems ir visos jos knygos sulaukia puikių atsiliepimų. Kristina Ohlsson yra pelniusi premiją, skiriamą detektyvų rašytojams, taip pat buvo apdovanota už paslaptingas istorijas, skirtas vaikams. Mažieji Lietuvos skaitytojai taip pat pamėgo anksčiau išleistas knygas „Erelių uolos paslaptis“, „Hester Hilo paslaptis“, „Apleistos pilies paslaptis“, bei trilogiją „Zombių karštinė“.