Kristan Higgins — Dienos laimikis

pagal |

Kristan Higgins — Dienos laimikis

Kur šiais laikais rasti padorų vaikiną?

Atrodo, kad ponas Kupidonas bus įsižeidęs ir nusisukęs nuo Megės Bomont. Ir dabar miestelėnai linksminasi klausydamiesi apie nevykusius pasimatymus, kuriuos teko ištverti šiai geraširdei vienišei. Dar niekas nepamiršo ir to, kaip žiauriai su Mege pasielgė pirmasis jos vaikinas – nė neįspėjęs, kad juodu nebe pora, ėmė ir atsivežė į miestelį sužadėtinę. Ką jau kalbėti apie šviežiausią besąlyginės Megės meilės objektą – žavų airį Timą, kuris pasirodė besąs naujasis parapijos kunigas…

O gal jai pasiseks su atsiskyrėliu omarų žveju Malounu? Tiesa, šis paniurėlis neatitinka Megės įsivaizduojamo idealaus vyro reikalavimų – yra šiurkštokas ir nelinkęs rodyti jausmų. Bet pažiūrėjus iš arčiau netgi labai patrauklus ir vyriškas. Tik bėda, jog kol kas ir jis nelaiko Megės geru laimikiu.

Smagus, sąmojingas romanas besižavinčioms gyvenimiškais Bridžitos Džouns nuotykiais ir mėgstančioms „ilgai ir laimingai“ pabaigas. Neabejotinai puikus pasirinkimas romantikei.
Skaitytojos rekomendacija, iš asmeninio tinklaraščio

Romanas apie labai gražius, nors ir sudėtingus žmones. Norėjau, kad ji nesibaigtų – ir tai vienintelis priekaištas šiai knygai. Nuoširdžiai rekomenduoju ją perskaityti.
Rachel Potter, All About Romance

Emocingas, smagaus ironiško požiūrio į save kupinas pasakojimas.
Lynne Welch, NoveList

„Dienos laimikis“ privertė mane plačiai šypsotis, šniurkščioti ir nepaliaujamai mėgautis nuotaikingais Megės pasimatymais ir kasdienybe. Nepražiopsokite, čiupkite!
ARomanceReview.com

Kur Kristan Higgins buvo visą mano gyvenimą?
USA Today bestselerių autorė Elizabeth Bevarly

(Visited 7 times, 1 visits today)