Kiley Reid — Toks smagus amžius

pagal |

Kiley Reid — Toks smagus amžius

Aliksė Čemberlen žino, kaip gauti tai, ko trokšta. Pasitikėti savimi ji įkvepia ir kitas moteris – tai netgi tapo pragyvenimo šaltiniu ir svaigios karjeros viltimi. Žinia, jog vėlų vakarą parduotuvės apsaugininkas apkaltina dukros auklę vaiko pagrobimu, ją sukrečia iki sielos gelmių. Kodėl jauna juodaodė turėjo patirti tokį pažeminimą? Aliksė užsispiria ištaisyti neteisybę.

 

Emira Taker visiškai nenutuokia, ko nori gyvenime. Jos kišenėse švilpauja vėjai, nedrįsta net tėvams prisipažinti, kad galą su galu suduria dirbdama aukle, o darbdavės troškimas padėti ir susidraugauti atrodo įtartinas. Vienintelė paguoda – nuolatos čiauškanti trimetė jos auklėtinė Brajerė, negaunanti taip trokštamos mamos meilės. Auklė nori kuo greičiau pamiršti skaudų nesusipratimą parduotuvėje ir net nesileidžia į kalbas, jog nepažįstamojo telefonu nufilmuotą incidentą derėtų paviešinti.

 

Kai šis nelemtas įrašas į Aliksės gyvenimą sugrąžina širdį draskančius praeities prisiminimus, ir ji, ir Emira turi perkratyti viską, ką manė žinančios ne tik viena apie kitą, bet ir apie save.

 

„Kiley Reid knygoje nėra paprastų atsakymų į sudėtingus klausimus, tačiau apstu sodrių dviprasmybių ir klaidingų požiūrių. Į dienos šviesą rasines, socialinių klasių ir privilegijų problemas iškeliantis romanas žavi ne tik kandžiu humoru, bet ir kvapą gniaužiančia išmintimi.”

Taylor Jenkins Reid, romano „Daisy Jones & The Six” autorė

 

„Šiame pasaulyje nėra vienareikšmių atsakymų, veiksmai ne visada atitinka ketinimus, o pasekmės dažnai nepateisina lūkesčių. Šiame pasaulyje gali linkėti gero ir pasielgti iš esmės blogai. Rezultatas yra jaudinantis ir negailestingas, skaitytojas negali nesusigūžti, nes atpažįsta seną piktžaizdę ir nenoromis pradeda abejoti savo įsitikinimais.”

Chloe Benjamin, romano „Nemirtingieji“ autorė