Kate Morton — Užmirštas sodas

pagal |

Kate Morton — Užmirštas sodas

Pamestas vaikas…

 

Pirmojo pasaulinio karo išvakarėse laive, plaukiančiame į Australiją, rasta vieniša mergaitė. Paslaptinga moteris, pasivadinusi Rašytoja, žadėjo ja pasirūpinti, tačiau ta Rašytoja dingo kaip į vandenį.

 

Baisi paslaptis…

 

Dvidešimt pirmojo gimtadienio išvakarėse Nelė O‘Konor išgirsta paslaptį, kuri visiems laikams pakeis jos gyvenimą. Po kelių dešimtmečių jis leisis į tolimą kelionę ieškoti tiesos, kuri nuves ją į atokų Kornvalio pakrantės užkampį, neapsakomai gražų ir keistą Blekhursto dvarą, kadaise valdytą aristokratiškos Montrašė šeimos.

 

Paslaptingas palikimas…

 

Po Nelės mirties jos anūkė Kasandra netikėtai sulaukia palikimo. Trobelė ant skardžio ir užmirštas, apleistas sodas seniai garsėja savo nešvaria praeitimi ir juose dūlančiomis paslaptimis apie likimo pasmerktą Montrašė giminę ir jų augintinę Elizą Meikpys, tapusią niūriųjų Viktorijos laikų pasakų rašytoja. Būtent čia Kasandra pagaliau sužinos tiesą apie savo giminę ir atskleis amžiaus senumo paslaptį apie dingusią mergaitę.

 

Kvapą gniaužiantis mistinis tarptautinį pripažinimą pelniusios perkamiausių knygų rašytojos Keitės Morton pasakojimas apie paslaptis, šeimą ir prisiminimus.

 

Pirmąjį jos romaną „Rivertono dvaro paslaptis“ „Gimtojo žodžio“ leidykla išleido 2007 m.