Jojo Moyes — Nuotakų laivas

pagal |

Jojo Moyes — Nuotakų laivas

Antrasis pasaulinis karas pasibaigė ir keturios australietės ketina leistis į didžiausią savo gyvenimo kelionę. Kartu su dar 650 moterų jos šešias savaites Karališkojo jūrų laivyno lėktuvnešiu „Viktorija“ plauks į Angliją, kad vėl būtų kartu su savo vyrais, už kurių ištekėjo per karą. Šių „karo nuotakų“ padėtis nepavydėtina: palikusios artimuosius ir joms gerai pažįstamą gyvenimą, merginos ketina pradėti naują gyvenimą svetimoje šalyje, nė nenutuokdamos, kaip jas priims naujosios šeimos ir kaip joms seksis gyventi su vyrais, kurių faktiškai nė nepažįsta.

Kelionė kupina nuotykių, be abejo, pirmiausia dėl neįprasto gyvenimo lėktuvnešyje, kuriame pilna jūreivių; ypač kai pradeda aiškėti paslaptys, galinčios sugadinti bet kieno reputaciją, o laive pradeda megztis uždrausti romanai.

Šis nepaprastai įdomus ir intriguojantis J. Moyes („Aš prieš tave“, „Mergina, kurią palikai“, „Vienas plius vienas“, „Po tavęs“) romanas atrodo tarsi ir nesunkaus, romantiško turinio, bet labai stiprus. Emocinga autorės kalba ir meistriškai kuriama intriga traukte įtraukia skaitytoją į nuotakų pasaulį, kupiną nerimo, vilties, neišvengiamybės ir susijaudinimo. Rekomenduojama istorinių meilės romanų mėgėjams.

Užburianti knyga… „Nuotakų laivas“ ne tik prikaustys skaitytojų dėmesį, bet ir leis sužinoti šį tą naujo.
Heat

Nepaprastai romantiška istorija ir jaudinanti kelionės pabaiga.
Daily Mail

„Nuotakų laivas“ — nuostabi knyga, jautriai, bet toli gražu ne sentimentaliai pasakojanti apie nepaprastus likimus.
Sunday Express

Gyvas pasakojimas apie draugystę, šeimą ir meilę.
Woman & Home

Įtraukianti istorija, kurios atomazgos lauksite iki pat paskutinių eilučių.
Mirror

(Visited 9 times, 1 visits today)