John C. Friel & Linda D. Friel — Septynios didžiausios tėvų klaidos

pagal |

John C. Friel & Linda D. Friel — Septynios didžiausios tėvų klaidos

Dr. Johnas C. Frielas ir magistrė Linda D. Friel — diplomuoti psichologai, privačiai dirbantys Niu Braitono priemiestyje San Paule, Minesotos valstijoje. Frielai vadovauja moterų ir vyrų terapijai, grupėms, rengia seminarus bei praktinius užsiėmimus Amerikos, Kanados, Anglijos ir Airijos ligoninėse, korporacijose, universitetuose, dvasinės sveikatos klinikose ir valstybinėse institucijose.

Jie taip pat vadovauja Clearlife/Lifeworks klinikai, kurioje rengiami trijų su puse dienų užsiėmimai, padedantys žmonėms neskausmingai suvokti, koks jų elgesys trukdo gyventi.

Skaitant šią gyvenimą keičiančią knygą, jums gali nepatikti viskas, bet kai įgyvendinsite autorių siūlymus, — kai pasikeis jūsų vaikų elgesys ir pagerės jūsų pačių gyvenimas, — tikrai pamilsite ją.

Psichologai nagrinėja septynias esmines tėvų klaidas. Pradėdami nuo minties, kad net menki pokyčiai lemia , gerus rezultatus, autoriai siūlo praktiškas, lengvai“ įveikiamas užduotis, kurias galite atlikti, jei nebenorite toliau elgtis taip, kaip nenaudinga jums patiems.

Šioje knygoje rasite konkrečių pavyzdžių iš Frielų keturiasdešimties metų psichologinės ir į penkiasdešimties metų bendros šeimyninės/patirties. Tai — auklėjimo vadovėlis, kuriame pateikiamus patarimus Frielai išbandė su tūkstančiais savo Clearlife klinikos praktinių užsiėmimų dalyvių, šimtais klientų ir savo pačių vaikais.

Jūs ketinate kurti šeimą? Jūs turite vaikų, kurie dar nelanko mokyklos? Auginate pradinukus? Kovojate su maištingais paaugliais? Svarstote, kaip tapti geresniu tėvu ar motina savo suaugusiems ir namus jau palikusiems vaikams? Tada negalite sau leisti neperskaityti šios knygos.

(Visited 2 times, 1 visits today)