Joey Graceffa — Edeno maištininkai

pagal |

Joey Graceffa — Edeno maištininkai

Serija: „Children of Eden #3“.

Paskutiniojoje, trečiojoje, distopijos dalyje „Edeno maištininkai“ iš izoliuoto Edeno miesto pabėgusi Rovena stengsis bet kokia kaina į jį sugrįžti – tam, kad išgelbėtų civilizaciją nuo gresiančios pražūties.

Šiandien Rovena dienas leidžia Harmonijoje – tai tvarus, aplinkai draugiškas pasaulis už Edeno ribų. Apie merginos egzistavimą Edeno visuomenės gyventojai nė nenutuokia – bent jau Rovena apie tai iki šiol nieko nežino. Tačiau ir čia ji negali būti rami. Nors Harmonijoje, šiame laukiniame rojaus kampelyje, draudžiama net mąstyti apie uždarą Edeno civilizaciją, Rovena negali pamiršti ten likusių artimųjų.

Ne vieną mėnesį vienatvėje gamtoje gyvenusiai Rovenai netikėtas įvykis primena apie Edene likusius artimus žmones ir paskatina ją veikti. Padedama bičiulių, ji ismunka į miestą – pasirodo padėtis čia dar blogesnė, negu jai išvykstant. Pilietinio karo draskomame Edene Rovena ir jos draugai suvienys jėgas su antraisiais vaikais bei kitais maištininkais. Kovodami dėl savo gyvybės, jie nulems žmonijos ir nykstančios planetos ateitį.

Edenas – tai genialaus mokslininko bandymas išsaugoti žemiškos civilizacijos likučius. Mieste griežtai laikomasi vieno vaiko politikos, o visi antrieji šeimos vaikai pasmerkiami mirčiai. Toks likimas laukė ir Rovenos – ji negalėjo turėti draugų, lankyti mokyklos ir mėgautis ramiu kadieniu gyvenimu. „Edeno trilogija“ – tai įtempta, stauigių siužeto vingių kupina epopėja apie merginos pastangas išgyventi ir išgelbėti trapų pasaulį nuo visiško sunaikinimo. Knyga „Edeno maištininkai“ – intriguojanti šios istorijos pabaiga.

Interneto vartotojai Joey Graceffa geriausiai pažįsta kaip socialinio tinklo „YouTube“ turinio kūrėją. Būtent čia kuriami vaizdo įrašai garsina šį aktorių ir prodiuserį. 9 mln. sekėjų platformoje turinčio vyro autobiografija „In Real Life: My Journey to a Pixelated World“ ir „Edeno trilogijos“ knygos vos pasirodžiusios tapo „The New York Times“ bestseleriais. 2013 m. jis bendro finansavimo platformoje gavo lėšų filmo „The Storytellers“ kūrimui, tapo pagrindiniu jo aktoriumi ir už tai pelnė „Streamy Award“ prizą.

Iš anglų kalbos vertė Aistis Kelertas

(Visited 56 times, 1 visits today)