Joey Graceffa — Edeno išrinktieji

pagal |

Joey Graceffa — Edeno išrinktieji

Serija: „Children of Eden #2“.

Jaudinanti ir šiurpą kelianti antroji distopijos „Edeno vaikai“ dalis „Edeno išrinktieji“ tęsia uždaro Edeno miesto istoriją. Dviejų merginų gyvenimai pasikeis neatpažįstamai, tačiau ar nuo to joms bus lengviau?

Dvi mergaitės, du likimai.
Jarou – išrinktoji, ji priklauso Edeno elito grupei ir yra vienos galingiausių bei svarbiausių Edeno moterų duktė. Specialioje elitinėje „Ažuolų“ mokykloje besimokanti Jarou galėtų sugadinti gyvenimą bet kam, kas pasipainios jai po kojų. O kol kas jos gyvenimas tiesiog vienas pašėlęs vakarėlis po kito. Taip buvo iki tol, kol ji sutiko nepaprastą mergaitę alyviniais plaukais – Lark.

Rovena visą gyvenimą bėga ir slapstosi. Ji yra nelegalus antras vaikas šeimoje. Griežtai prižiūrimame pasaulyje, jos egzistavimas laikomas grėsme visuomenei. Tokie vaikai dažniausiai sulaukia mirties. Po to, kai Rovenos tėvas išdavė šeimą, o mama buvo nužudyta vyriausybės, Rovena atranda visą miestą žmonių, tokių kaip ji. Pagaliau ji pasijunta saugi savotiškame požeminiame rezervate, kur išsaugotas ir paskutinis šioje Žemėje medis. Čia Rovena sutinka ir drąsųjį Laklaną, kuris tampa daugiau nei draugu. Tačiau netrukus merginą sugauna vyriausybė. Nuo tada niekas nieko apie Roveną nežino.

Šios dvi visiškai skirtingos mergaitės randa kai ką, kas jas sieja. Užplūdę prisiminimai jų gyvenimus pakeis dramatiškai. Net ir dirbtinio intelekto valdomas miestas, kuriame žmonės gyvena, kol bus atkurtas visiškai sunykęs išorinis pasaulis, nebebus toks pat.

Jei jums patiko „Divergentė“ ar „Bado žaidynės“, mėgausitės ir „Edeno išrinktaisiais“.

Joey Graceffa (g. 1991 m.) – itin populiarus vaizdo platformos Youtube kūrėjas, rašytojas, prodiuseris ir dainininkas. Youtube jis publikuoja savo kasdienio gyvenimo ir jo žaidžiamų vaizdo žaidimų įrašus. Jo memuarai „In Real Life“ ir pirmoji Edeno serijos dalis „Edeno vaikai“ tapo New York Times bestseleriais ir sulaukė milžiniško populiarumo. Po to autorius sukūrė istorijos tęsinį „Edeno išrinktieji“, o angliškai jau išleista ir trečioji serijos dalis „Edeno maištininkai“ (Rebels of Eden)
Jis kūrė antgamtinių nuotykių serialą Storytellers, kuriame pats ir vaidino. Šio serialo kūrimą finansavo sutelktinio finansavimo Kickstarter platformos vartotojai. Už serialą autorius pelnė apdovanojimą Streamy. Sukūrė tris siurrealistinės realybės šou Escape the Night sezonus.
J. Graceffa taip pat kuria aksesuarus ir interjero detales, remia įvairias labdaros organizacijas.
Autorius gimė Bostone, šiuo metu su savo partneriu Danieliu ir trimis šunimis gyvena Los Andžele.

Iš anglų kalbos vertė Aistis Kelertas

(Visited 165 times, 1 visits today)