Jay Shetty — Mąstyk kaip vienuolis. Gyvenk ramiau ir prasmingiau

pagal |

Jay Shetty — Mąstyk kaip vienuolis. Gyvenk ramiau ir prasmingiau

Šiandien Jay Shetty yra socialinių tinklų žvaigždė, populiarios tinklalaidės vedėjas ir saviugdos guru. Tačiau kadaise jis buvo hinduistų vienuolis. Patirtimi, kurią sukaupė gyvendamas vienuolyne Jay dalijasi video filmukuose ir knygoje „Mąstyk kaip vienuolis. Gyvenk ramiau ir prasmingiau“.

Autorius siūlo praktinius patarimus tiems, kurie nori gyventi prasmingiau, atsikratyti streso bei atrasti sielos ramybę. Jei mąstysite kaip vienuolis, jums pasidarys daug aiškiau, kaip paprastai įveikti negatyvą, kodėl lyginimasis ir lyginimas žudo meilę, kaip pasinaudoti savo baimėmis ar mokytis iš sutiktų žmonių. Žinoma, tai tik dalis to, ką duos saviugdos žanro knyga „Mąstyk kaip vienuolis. Gyvenk ramiau ir prasmingiau“.

Jay Shetty gimė indų emigrantų šeimoje, kurioje turėjo tris kelius: tapti gydytoju, teisininku, arba giminės gėda. Jo šeima buvo įsitikinusi, kad jis pasirinko trečią variantą: užuot dalyvavęs koledžo baigimo ceremonijoje vaikinas išvyko į Indiją. Ten jis keliavo vedinas tikslo tapti vienuoliu, kas dieną medituoti ir skirti savo gyvenimą kitiems. Po trejų metų vienas mokytojas pasakė, kad Jay turėtų daug didesnę galią padėti, jei pasitrauktų iš vienuolyno ir dalintųsi savo išmintimi su kitais.

Taip Jay Shetty tuščiomis kišenėmis ir neturėdamas jokio ženklaus įrašo CV grįžo į tėvų namus Londone. Jis užmezgė ryšius su senais draugais, kurie dirbo didžiausiose pasaulio korporacijose ir patyrė milžinišką stresą bei spaudimą. Pamažu Jay Shetty tapo jų patarėju gerovės, tikslų siekimo ir sąmoningumo klausimais.

Nuo tada saviugdos knygos „Mąstyk kaip vienuolis. Gyvenk ramiau ir prasmingiau“ autorius laikomas vienu žymiausių nuomonės formuotojų. Jo vaizdo įrašus peržiūrėjo šimtai milijonų žmonių, bendros filmukų peržiūros skaičiuojamos milijardais. Savo patirtį buvęs vienuolis aprašė ir šioje įkvepiančioje knygoje, kurioje paprastai ir praktiškai parodo, kaip galime pašalinti kliūtis ir išlaisvinti savo potencialą bei galią.

Autorius derina senovinę išmintį ir savo patyrimus bei padeda įveikti neigiamas mintis, trukdančius įpročius, taip pat įgalina pasiekti ramybę ir užsibrėžtus tikslus. Jay Shetty kalba apie dėkingumą, atsidavimą, paprastumo ir paleidimo stebuklus. Jo patarimus taikyti paprasta, o nuoširdūs žodžiai įkvepia vilties.

Jay Shetty teigia, kad nors jis jau seniai paliko vienuolyną, tačiau vis dar mąsto kaip vienuolis, o kiekvieną dieną pradeda meditacija. Sekite jo pavyzdžiu!

Iš anglų kalbos vertė Dalius Norkūnas

Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame knygą įsigyti internetu. Savo online krepšelį papildykite ir kita literatūra. Gal jums patinka permainingi siužetai ar keisti veikėjai? Ką rasite knygoje pasufleruos santrauka su aprašymu, puslapių skaičiumi bei ištraukomis. Taip pat verta pasidomėti atsiliepimais ir apžvalgomis. Norite pirkti pigiau? Gerų kainų ieškokite tarp akcijų ir išpardavimų!