Jason Zweig — Jūsų smegenys – tai jūsų pinigai

pagal |

Jason Zweig — Jūsų smegenys – tai jūsų pinigai

Žinomas žurnalistas Džeisonas Cveigas, daug metų metų rašantis apie investavimą bei finansus, šioje knygoje kalba apie naują neuroekonomikkos mokslą, kuris aprėpia psichologijos, neurologijos ir ekonomikos sritis. Knyga visų pirma atsako į klausimą, kokie fiziologiniai procesai vyksta mūsų smegenyse tuo metu, kai mes darome su finansais susijusius sprendimus.
Ar būna, kad jūs, prisiminę savo vakarykštį finansinį sprendimą, griebiatės už galvos ir sušunkate: „Kaip aš galejau būti toks kvailas!..“ Jei taip, tai vadinasi, ši knyga skirta kaip tik jums!
Džeisonas Cveigas (Jason Zweig) rašo straipsnius stambiausiems Amerikos finansiniams žurnalams, dalyvauja televizijos ir radijo pokalbių laidose, taip pat jis redagavo naują klasikinės Bendžamino Grehemo knygos Sumanusis investuotojas (Benjamin Graham, The Intelligent Investor) leidimą.
Džeisonas Cveigas už savo literatūrinę veiklą yra gavęs kelis nacionalinius apdovanojimus.
Cveigas pažįsta finansų demonus, žino, kur jie gyvena, kodėl nuskurdina jus ir kaip jūs galite juos nugalėti. Jūsų finansinė ateitis priklauso tik nuo jūsų pačių… o išeitį rasite šioje knygoje.
Džeisonas Cveigas yra vienas geriausių investavimo ekspertų. Jo knyga apie neuroekonomikos mokslą padės jums sumaniau investuoti.