Gražina Gum — 7 dienų super detox mitybos programa

pagal |

Gražina Gum — 7 dienų super detox mitybos programa

Tai ne dieta – tai itin aukštą maistinę vertę turinti, organizmą detoksikuojanti, atstatanti, jauninanti, liekninanti, šarminanti mityba, paremta augaliniu maistu.

Itin kruopščiai ir dėmesingai sudėliotas mitybos planas neleis Jums kankintis nuo alinančių, mažą maistinę vertę turinčių dietų.

Mūsų bendras tikslas-padėti Jums itin lengvai apvalyti kūną nuo toksinų, turėti gražią odą, ramų ir gilų miegą, susigrąžinti energiją, numesti nereikalingus kilogramus, kurie ir yra užteršto organizmo rodiklis ir pasekmė.

Sužinosite gausybę naujų dar niekad negamintų patiekalų receptų ir būsit smagiai nustebinti, kad toks maistas gali būti gardus, sotus, maistingas ir itin lengvai paruošiamas. Nauji skoniai, nauji deriniai ir viskas labai gardu:)

Verta žinoti, kad paruošta programa yra skirta organizmo valymui, detoksikacijai, nes kiekvieno patiekalo maistinė vertė yra turtinga, visų dienų mitybos planas subalansuotas taip, kad gautumėte visų reikalingų medžiagų, vitaminų iš maisto.

Taip pat nepamirškite, kad šiai programai pasiruošti, pateikiau ir visą reikalingą buitinę įrangą, sudariau produktų krepšelius kiekvienai dienai, kurie palengvins apsipirkimą, bei dalinuosi informaciją apie augalinę mitybą, kuri pati savaime yra itin maistinga, atstatanti taip žmogaus organizmui reikalingus enzimus.

Šioje programoje rasite visos savaitės mitybos planą, o taip pat receptus ir jų aprašymus kaip pagaminti.

Mūsų bendras siekis – Jūsų organizmo detoksikacija, Jūsų geresnė nuotaika ir aukštesnis energijos lygis!

(Visited 103 times, 1 visits today)