Darius Pietaris — Paglostymas prieš plauką

pagal |

Darius Pietaris — Paglostymas prieš plauką

2019 metų kovo 16 dieną buvo paskelbtas karantinas dėl COVID-19 pandemijos. Emocinės kompetencijos ekspertas Darius Pietaris nusprendė parašyti karantino skaitinius. Taip gimė knyga „Paglostymas prieš plauką. Kaip išsivaduoti iš vidinio karantino – baimių, nerimo, nusivylimo, destruktyvių minčių ir emocijų“.

Knygos įžangoje autorius teigia, kad karantino skaitiniai tinka ne tik pastarajai pandemijai. Emocinės, finansinės ir kitos įvairiausios krizės žmogui nutinka kas keli mėnesiai. Stresas ir situacijos, kurios klostosi ne pagal planą, jau tapo rutina. Tad kiekvienas kartais pasijaučia tarsi karantine: uždarytas, suvaržytas, apniktas nerimo, ateities baimės, liūdesio ir beviltiškumo. Būtent tokiais momentais ir verta atsiversti knygą „Paglostymas prieš plauką“.

Darius Pietaris tekstus rašė pirmiausiai sau, nes reikėjo išgyventi tą neapibrėžtą, nerimą keliantį laikotarpį ir išsivaduoti iš destruktyvių minčių audros. Autorius dienoraštį pildė kiekvieną dieną. Tai tapo savotiška terapija, padėjusia išgyventi krizę.

Knygos pavadinimas yra tarsi savotiškas įspėjimas, kad tekstai gali patikti tikrai ne visiems. Juk tai paglostymas prieš plauką! Visgi autorius įsitikinęs, kad sukilusi nemaloni emocija gali paskatinti koreguoti savo elgesį arba nusistatymą.

Krizių akivaizdoje žmonės įpratę matyti vien blogus ženklus. Jie taip užsiciklina, kad situacijoje įžvelgti kažką gero tampa nebeįmanoma. Tačiau ar tikrai reikia treniruoti neigiamą požiūrį taip pat kaip treniruojame raumenis sporto pagalba? Juk tuo metu galėtume ieškoti kelio iš vidinio karantino.

Darius Pietaris teigia, kad nuolatinis skatinimas keistis sukelia įtampą. Tai pats tikriausias paglostymas prieš plauką. Tačiau norėdami teigiamų rezultatų turime įdėti darbo. Nesvarbu ar jų siekiame sporte ar asmeniniame gyvenime. Dirbkime su savimi.

Knyga „Paglostymas prieš plauką. Kaip išsivaduoti iš vidinio karantino – baimių, nerimo, nusivylimo, destruktyvių minčių ir emocijų“ siūlo gerai žinomas gyvenimiškas tiesas ir savo gyvenimą įvertinti nauju žvilgsniu.

Autorius knygą pradeda prologu, kuriame rasite trumpą atmintinę, ką daryti ištikus krizei. Darius Pietaris siūlo nustoti skaityti ir klausyti prastų žinių. Taip, informacijos tikrai reikia, tačiau tikrai nebūtina skirti visos dienos neigiamam žiniasklaidos srautui. Taip pat rekomenduojama nustoti bendrauti su panikuotojais. Investuoti savo laiką arba pinigus, priklausomai nuo to, ko daugiau turite, į tobulėjimą bei neturėti didelių lūkesčių dėl krizės eigos.

Tokia karantino skaitinių pradžia, tačiau knygoje laukia daugybė minčių, pastebėjimų, patarimų, apmąstymų bei kitokių vertingų tekstų, kurie padės įveikti neviltį.

Darius Pietaris – asmeninio tobulėjimo ekspertas, lektorius, vienas geriausių pardavimų mokytojų, mokymų organizatorius. Jau beveik penkiolika metų jus veda seminarus įmonių vadovams ir darbuotojams. Autorius prisistato emocinės kompetencijos treneriu. Ji moko savęs pažinimo, gebėjimo valdyti save ir santykius, taip pat kitų žmonių emocijų ir būsenų pažinimo. Darius Pietaris yra išleidęs saviugdos žanro mokymo priemonių derybininkams, o naujausia knyga „Paglostymas prieš plauką. Kaip išsivaduoti iš vidinio karantino – baimių, nerimo, nusivylimo, destruktyvių minčių ir emocijų“ skirta visiems karantino išvargintiems žmonėms.

Sudomino trumpas aprašymas ir tema? Siūlome ledinį įsigyti internetu ir leistis paglostomiems prieš plauką. Ieškote kitokio pobūdžio knygų? Turime grožinės literatūros, kuri vilioja siužetais ir veikėjais, dalykinių, įvairių sričių leidinių bei knygelių mažiesiems skaitytojams. Didelę jų dalį galite nusipirkti pigiau, nes geras kainas užtikrina išpardavimai ir akcijos. Kiekviena knyga turi savo aprašymą su santrauka, ištraukomis, puslapių skaičiumi bei kitomis detalėmis – rinktis paprasta. Jei vis dar neapsisprendžiate, patikrinkite kitų skaitytojų atsiliepimus ir apžvalgas!