Dailius Dargis — 13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių

pagal |

Dailius Dargis — 13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių

Dar daugiau „juodųjų“ šalies verslo paslapčių iš pačių garsiausių šalies verslininkų ir visuomenės veikėjų – Dariaus Mockaus, Raimondo Kurlianskio, Eligijaus Masiulio, Artūro Zuoko, Vytauto Bako,  Lydos Lubienės, Arvydo Stašaičio, Vlado Laurinavičiaus, Vaidoto Jankausko, Romo Zakarevičiaus – lūpų. Nuo politinės korupcijos ištakų iki milijoninių sandorių Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, itin palankių verslo elitui, bet ne pačiai valstybei.

Tai šokiravo, šokiruoja ir dar ilgai išliks atmintyje.

Naujausiame knygos „13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių“ papildyme – ne tik apie paslaptingas, Lietuvą sudrebinusias žymiausių verslininkų bylas, neribotą apetitą pinigams, bet ir daug naujų, intriguojančių faktų, kuriuos pateikė Violeta Gureckienė, Antano Gureckio, garsaus bendrovės „Mitnija“ įkūrėjo, privesto prie savižudybės, našlė, ir buvęs Vilniaus prokuratūros vadovas, kadaise tyręs D. Mockaus verslo partnerio Arvydo Grigo nunuodijimo bylą. Artėjant Lietuvos prezidento, Europos parlamento ir savivaldybių rinkimams, šis rašytojo Dailiaus Dargio tyrimas ragina sutelkti dėmesį į lietuviškojo „kortų namelio“ užkulisius…

Apie autorių

Rašytojas, žurnalistas Dailius Dargis (g. 1978 m.) augo ir mokėsi Kauno mieste. Studijavo socialinius mokslus. Nuo 1995 m. dirbo žurnalistu pagrindiniuose Lietuvos spaudos leidiniuose, interneto portaluose, savaitraščio redaktoriumi. 2010 metais parašė pirmąją iš septynių kriminalinės dokumentikos knygų „Tikroji Daktarų istorija“, kuri buvo išparduota net 50 tūkstančių egzempliorių tiražu! Vėliau į perkamiausiųjų dešimtukus pateko su tokiais bestseleriais kaip „Kruvinasis mafijos maršrutas“ (2011 m.), „Vilniaus bomberio išpažintis“ (2013 m.), „Mafijos kronikos“ (2014 m.), „13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių“ (2015 m.), „Juodosios mafijos našlės“ (2016 m.) bei „Kriminalinė Agurkinių odisėja“ (2018 m.). Šio autoriaus knygos vertinamos skaitytojų, todėl nuolat patenka į skaitomiausiųjų sąrašus. Parduota daugiau kaip 100 tūkstančių egzempliorių knygų. D. Dargio istorijos domina ir televizijos bei kino kūrėjus – jo pirmųjų knygų istorijos ekranizuotos TV3 seriale „Mafijos kronikos“ (2014 m.). D. Dargis yra dažnas svečias televizijos, radijo, interneto diskusijose, kur aptariamos garsiausios šalies kriminalinės bylos. 

(Visited 21 times, 1 visits today)