Claudia Welch — Subalansuoti hormonai – subalansuotas gyvenimas

pagal |

Claudia Welch — Subalansuoti hormonai – subalansuotas gyvenimas

Serija: „Sveikatos enciklopedija #1“.

Knyga „Subalansuoti hormonai – subalansuotas gyvenimas“ išsamiai ir suprantamai paaiškina viską apie hormonus ir kaip jie veikia mūsų gyvenimus. Kodėl hormonų pusiausvyra tokia svarbi moters sveikatai ir kaip tą pusiausvyrą atkurti?

Jaučiatės pavargusi? Nervinga? Praradusi vidinę pusiausvyrą? Sveika atvykusi į dvidešimt pirmą amžių, kuriame moterų streso lygis šovė į dar neregėtas aukštumas. Paskendusios atsakomybių jūroje, moterys išnaudoja visa energiją, kuria tik sugeba gauti iš miego ar sveikos mitybos. Viso to rezultatas – hormonų sumaištis.

Pasaulyje žinoma gydytoja, Rytų medicinos specialistė Claudia Welch, aiškiai ir paprastai pasakoja viską apie hormonus nuo A iki Z ir ypač išsamiai aptaria jų sąveiką – kaip hormoninė sistema išsibalansuoja ir ką turi daryti moterys, kad atkurtų organizme hormoninę pusiausvyrą.

Knygos „Subalansuoti hormonai – subalansuotas gyvenimas“ autorė pateikia naudingų patarimų, kaip reguliuoti mitybą, suvaldyti stresą ir atskleidžia natūralaus miego paslaptis.  Pasinaudodama ajurvedos ir holistiniu mokymu, ji siūlo moterims būdą, kaip tobulai subalansuoti savo in ir jan energijas ir rasti pusiausvyrą tarp kūno ir proto.

Knygoje rasite informaciją, kuri padės atkurti natūralią kūno harmoniją:

-    Patarimai, kaip išgydyti aktualiausius negalavimus: nuo skausmo per menstruacijas iki menopauzės ar krūtų bei širdies ligų;

-    Maistas, kurį geriausia valgyti, kad palaikytumėte optimalią sveikatą ir gerą savijautą;

-    Natūralaus miego paslaptys;

-    Ką daryti, jei tiesiog prastai jaučiatės;

-    Kaip stresas veikia hormonų pusiausvyrą;

-    Praktiškos, lengvai pritaikomos streso valdymo technikos.

Savo knygoje „Subalansuoti hormonai – subalansuotas gyvenimas“ C. Welch apžvelgia visas Rytų medicinos galimybes, kai kalbama apie moterų sveikatą ir dažniausiai juntamus negalavimus. Ji tiki, kad visos šiuolaikinių moterų problemos kyla išsibalansavus lytinių ir streso hormonų veiklai. Moterys šioje knygoje atpažins save ir pajus įkvėpimą labiau mylėti save ir rūpintis gera sveikata bei savijauta. 

„Dr. Welch įneša aiškumo į hormonų ir moters sveikatos temą, dažnai kupiną painios ir neaiškios informacijos. Tai labai patogus vadovas, kuriame sumaniai suderinta Rytų medicinos terapija ir Vakarų sveikatos problemos“.

Yoga International

„Jos rašymo stilius lengvas ir skaitytojui suprantamas. Medicininiai terminai paaiškinti. Ji pateikia paprastų receptų, skirtų sveikesnei mitybai. Ji aptaria svarbiausias problemas, susijusias su menstruacijomis, nėštumu, krūtų ir širdies sveikata, vaisingumu, senėjimu ir atskleidžia, kaip su šiomis problemomis kovoja Rytų ir Vakarų medicina. Itin naudingos C. Welch įžvalgos apie Rytų dvasines praktikas ir meditaciją“.

Portland Book Review

Dr. Claudia Welch yra Rytų medicinos, ajurvedos specialistė, dažnai kviečiama į seminarus ar konferencijas visame pasaulyje. Ji tyrinėja, kaip Rytų medicinos idėjos veikia moterų sveikatą ir kaip jos apskritai gali būti pritaikomos praktiškai.