Viktoras Šapurovas & Daiva Ausėnaitė — Pokalbiai apie seksą

pagal |

Viktoras Šapurovas & Daiva Ausėnaitė — Pokalbiai apie seksą

Seksas kaip baltas siūlas eina per visus žmonių santykius, jis nėra nuo jų atskirtas, todėl bet kokiai psichologinei problemai iškilus visada atsiranda stipriau ar silpniau išreikštas seksualinis komponentas. Būtent šiuos seksualinius komponentus ir aptaria knygos autoriai gydytojas, seksologas Viktoras Šapurovas ir sveikatos žurnalistė Daiva Ausėnaitė: seksualinis švietimas, seksualinio identiteto paieškos, pirmieji lytiniai santykiai, neištikimybė, skyrybos, seksas už pinigus, konfliktai dėl pinigų, sprendimas susilaukti vaikų, senjorų seksas ir nuo Kristaus laikų su savimi žmonijos tampomas kaltės jausmas.

Knyga „Pokalbiai apie seksą“ – tai Viktoro Šapurovo ir Daivos Ausėnaitės pokalbiai apie seksą. 17-a pokalbių prie kavos puodelio virto 17-a knygos skyrių. Kartais interviu, kartais ramaus pokalbio, kartais diskusijos ir net ginčo forma išdėstyti knygos skyriai patrauks įvairaus amžiaus skaitytoją.

„Tėvų seksas vaikui miegant, masturbacija paauglio gyvenime, seksas už pinigus — tokias ir panašias temas gvildenome gurkšnodami kavą ir kramsnodami šokoladinius saldainius. Ši knyga neretai jus privers ištarti „a, tai štai kodėl“ arba „dabar viskas aišku!“. Jūsų rankose – ne erotinis romanas ar teorinis fiziologinių poreikių aptarimas. Jūsų rankose – pirma ir išsami lietuviška knyga apie seksą. Suteikiame šimtaprocentinę garantiją – perskaičius ją, jūsų pokalbiai apie seksą taps turiningesni, išmintingesni, o įgytos žinios leis tapti geresne meiluže ar meilužiu, žmona ar vyru, mama ar tėvu, tiesiog geresniu žmogum.
Pasiruoškite sudrebinti savo ramų pasaulį!“

Daiva Ausėnaitė, žurnalistė

„Tai knyga apie mūsų gyvenimą – nepatobulintą, nepagražintą, su nuoskaudomis ir stereotipiniais požiūriais. Su ligomis, praradimais, senatve ir mirtimi. Nepaisant visų šių dalykų, mūsų gyvenime atsiranda vietos seksui, didžiausiam artumui tarp dviejų žmonių, dviejų kūnų atvirai kalbai, kaskart naujai pažinčiai, kartais konfliktui ar nusivylimui, kartais – aistros karščiui, aukščiausiam meilės taškui.
Žmonių pasaulis sunkiai įsivaizduojamas be seksualinių potyrių, tad pasikalbėkime apie tai. Juolab, kad aptarti tikrai yra ką.“

Viktoras Sapurovas, gydytojas psichoterapeutas, seksologas

(Visited 1 times, 1 visits today)