Valerijus Karyševas — Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!

pagal |

Valerijus Karyševas — Aleksandras Solonikas. Samdomasis žudikas gyvas?!

Spaudoje pasirodo sensacingas pranešimas apie tai, kad Graikijoje žuvo garsus samdomas žudikas Aleksandras Solonikas, kuris kadaise pabėgo iš „Matroskaja tišinos“ kalėjimo. Tačiau jo motina, atvažiavusi atpažinti sūnų, išvyksta iš Atėnų vos tik apsilankiusi morge ir nelaukia laidotuvių… Maskvą vėl sukrečia skandalingų užsakomųjų žudynių, kuriose specialiosios tarnybos įžvelgia pažįstamą braižą, serija… Tad kas vis tik nužudytas Atėnų priemiestyje – pats „žudikas Nr. 1“ ar jo antrininkas?

Ir kas iš tiesų yra Aleksandras Solonikas – Graikijos specialiųjų tarnybų įkaitas ar kažkokios slaptos organizacijos, kurią įkūrė buvę KGB karininkai, narys? Naujos aplinkybės verčia Advokatą patį pradėti savo tyrimą.

Valerijus Kanyševas 1977 metais baigė Maskvos valstybinio univesiteto teisės fakultetą. Advokatas, Maskvos miesto advokatų kolegijos narys nuo 1993 metų. Buvo daugelio garsių kriminalinių bylų ginėjas, taip pat gynė kriminalinius autoritetus, kaltinamus užsakomosiomis žmogžudystėmis ir vadovavimu nusikalstamoms struktūroms. Kelių detektyvų, parašytų remiantis tikromis kriminalinėmis bylomis arba asmeniniais pokalbiais su savo klientais, autorius.

(Visited 41 times, 1 visits today)