Tony Abbott — Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo

pagal |

Tony Abbott — Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo

„Koperniko palikimas. Uždraustas akmuo“ – visame pasaulyje didžiulio populiarumo sulaukęs pasakojimas apie nuotykius, į kuriuos įsitraukia keturi bičiuliai – Veinas, Lilė, Darelas ir Beka. Gavę paslaptingą laišką, jie leidžiasi į kelionę per visą pasaulį, pasiryžę surasti prieš kelis šimtmečius garsaus astronomo Mikalojaus Koperniko atokiausiuose Žemės kampeliuose išslapstytas laiko mašinos dalis (dvylika relikvijų), kurios, patekusios į blogas rankas, galėtų pražudyti pasaulį.

Draugai turės labai paskubėti, nes į relikvijų medžioklę išsiruošė ir piktadarė Galina Krauzė su savo galinguoju riterių ordinu. Relikvijas surasti nebus paprasta – kur jos paslėptos, draugai sužinos tik įminę ne vieną painų galvosūkį, mįslę ir radę atsakymus į keisčiausias užuominas. Ieškant Koperniko relikvijų, jų laukia ir dar šis tas – tai pažintis su paslaptinguoju žvaigždžių ir žvaigždynų pasauliu.

Tony Abbott (Tonis Ebotas, g. 1952) – amerikiečių rašytojas, jau parašęs beveik šimtą knygų vaikams. Šiuo metu gyvena Konektikute kartu su žmona, dviem dukterimis ir dviem šunimis. Daugiau apie rašytoją ir jo knygas galite sužinoti apsilankę internetiniame tinklalapyje www.tonyabbottbooks.com

(Visited 6 times, 1 visits today)