Thierry Jonquet — Tarantulas

pagal |

Thierry Jonquet — Tarantulas

Rišaras Lafargas — garsus plastinės chirurgijos specialistas, kurio gyvenimą gaubia tamsios paslaptys. Jo pilies rūsyje — operacinė, o savo partnerei Evai, įkalintai kambaryje, nurodymus jis duoda per įrengtus garsiakalbius. Evai leidžiama pasirodyti viešumoje tik per vakarėlius ir paskutinį mėnesio sekmadienį, kuomet jie drauge vyksta aplankyti jaunos merginos psichiatrinėje ligoninėje.

Negana to, Lafargas verčia Evą atsiduoti nepažįstamiems vyrams, o pats slapta stebi šiuos aktus. Vėliau istorijoje pasirodo nauji personažai — nuo teisėsaugos besislapstantis žudikas ir rūsyje grandinėmis sukaustytas jaunuolis, kankinamas paslaptingo vyro, kurį jis vadina Tarantulu. Visi jie yra įsipainioję į apgaulingą vorantinklį ir neišvengs savo lemties.

Thierry Jonquet (Tieri Žonkė, g. 1954) yra pripažintas prancūzų rašytojas ir scenaristas. Baigęs filosofijos ir ergoterapijos mokslus, Jonquet dirbo su specialiųjų poreikių vaikais, gyvenimo suluošintais žmonėmis. Netrukus Jonquet atrado, kad literatūroje gali perteikti tai, su kuo kasdien susiduria tikrovėje. Nors teigia nesąs socialiai angažuotas, į savo romanus Jonquet perkelia šių dienų žiaurumo, neapykantos ir keršto troškimo persmelktą visuomenę. Ir tai jam puikiai pavyksta — pasaulinį pripažinimą pelnęs detektyvas „Tarantulas“ tapo naujausio šiuo metu kuriamo ispanų kino meistro Pedro Almodóvaro filmo įkvėpimo šaltiniu.

(Visited 1 times, 1 visits today)