Tessa Hadley — Tėvų miegamasis

pagal |

Tessa Hadley — Tėvų miegamasis

Elegantiškas stilius… Tessos Hadley sukurti įtaigūs personažai mums primena, kad meilė niekada nebūna paprasta, o laimė retai apsieina be liūdesio.
Emily Chenoweth, People

Po dvidešimties Londone praleistų metų Keitė Flyn meta universiteto dėstytojos darbą, išnuomoja butą ir grįžta gyventi pas sergančią motiną į senuosius vaikystės namus. Vieniša ir nuobodžiaujanti keturiasdešimtmetė sutinka operoje senų laikų draugą Deividą Robertsą. Jis vedęs, protingas, patikimas – tikrai ne toks, su kuriuo norėtųsi užmegzti romaną. Bet Keitė jį įsimyli.
Tuo pat metu senajame name prie ežero paslapčiomis pradeda lankytis septyniolikmetis Deivido sūnus Džeimis. Jį traukia senove dvelkiantys namai, pilni knygų, ir ekscentriškoji jų šeimininkė Keitė.
Nors ir supranta, kaip rizikuoja, Keitė Flyn nepajėgia atsispirti nei tėvui, nei jo sūnui.

Tessos Hadley sudėtingame ir grakščiame romane nagrinėjami painūs tėvų ir vaikų, meilužių ir draugų santykiai. Praeitis čia meta ilgus šešėlius dabartyje, vyrai ir moterys, kurie buvo įsitikinę, kad gerai save pažįsta, išmoksta įsiklausyti į vidinius pokyčius.

Melancholiškas Tessos Hadley pasakojimas atkuria nepagražintą dramą, tvyrančią tarp draugų ir mylimųjų, vyrų ir žmonų, tėvų ir vaikų.
Carol Haggas, Booklist

Tessos Hadley stilius yra toks dailus, kaip ir gerai pasiūtas drabužis. Ji rašo išties elegantiškai.
Patrick Gale, Independent

Šis romanas verčia pasinerti į apmąstymus, neteisiant sumišusių, dažnai nesaugiai besijaučiančių veikėjų.
Waterstone’s Books Quarterly

(Visited 1 times, 1 visits today)