Susanne Fröhlich — Šeimyninis krepšys

pagal |

Susanne Fröhlich — Šeimyninis krepšys

Naujasis Susanne’os Fröhlich romanas praskaidrins nuotaiką kiekvienai moteriai!
Kaip suderinti vaikus, virtuvę ir karjerą su malonumu, puikia figūra ir aistringu seksu? Susanne Fröhlich žino atsakymą — niekąip! Nebent nestokotumėte šmaikštaus humoro ir didelės porcijos autoironijos!
Andrėjos Šnit gyvenimas, tiesą sakant, yra toks, apie kokį ir svajojo. Ji — dviejų savimi pasitikinčių vaikų mama, išdidi nediduko sublokuoto namo šeimininkė, susituokusi (kad nuramintų gimines) su savo vaikų tėvu Kristofu. Puiku! Bet tada, kai ponas Bartsas, komunalinio ūkio darbuotojas, ją visiškai išmuša iš vėžių ir sukelia pasiučiausias erotines fantazijas, ji supranta, kad netrukus kažkas atsitiks. „Aš, Andrėja Šnit, neleisiu, kad būčiau įtraukta į sublokuotų namų liūną. Aš stoju į kovą.“ Nuo rytdienos viskas bus kitaip: daugiau sekso, daugiau įtampos, mažiau kasdienio plušėjimo.
Apsiginklavusi humoru ir autoironija Andrėja Šnit drąsiai žengia per kasdienybės džiungles.
Susanne Fröhlich (Zuzanė Frėlich) gimė 1962 metais Frankfurte prie Maino. Ji yra žinoma televizijos ir radijo laidų vedėja, daugelio romanų, kurie graibstyte graibstomi, autorė. Susanne Fröhlich gyvena su vyru ir vaikais Taunuse.

(Visited 2 times, 1 visits today)