Susan Mallery — Kaimynas iš gretimo buto

pagal |

Susan Mallery — Kaimynas iš gretimo buto

Antroji Susan Mallery keturlogijos Buchananų restoranų imperija knyga.

Maistas ir meilė – puikus derinys, todėl nieko keista, kad populiarioji rašytoja Susan Mallery imasi pikantiškos knygų serijos apie Buchananų restoranų imperiją.

Mėlynių pyrago receptas

Sudedamosios dalys:
Volkeris Buchananas, Eliza ir jos dukrelė, kiaura automobilio padanga, šaldytos mėlynės.

Paruošimas:
Buvęs jūrų pėstininkas Volkeris Buchananas padeda Elizai pakeisti kiaurą automobilio padangą, bet tai juk tik paslauga kaimynei. O Eliza iškepa jam mėlynių pyragą, nes kažkaip reikia atsidėkoti… Kitokių paskatų nė būti negali – abu jau seniai išsižadėję romantiškų santykių.
Elizai svarbiausia, kad niekas neįskaudintų dukrelės, todėl yra pasiryžusi atsikratyti savo keisto polinkio į pavojingus vyrus… Ir Volkeris šventai tiki, kad jaukus šeimos židinys – ne jam. Užtenka pažvelgti į savo išprotėjusią šeimynėlę, ir abejonės dingsta.

Glajus:
Visa tai tiesa, tik kaip pažaboti ugnį, kuri įsiplieskia kaskart jiedviem susitikus?

Recepto energinė vertė:
Gera nuotaika ir tiesiausias kelias į vyro širdį.


Susan Mallery puikiai pasidarbavo. Antroji pikantiškos knygų serijos apie Buchananų restoranų imperiją dalis – tikras šedevras. Veikėjai itin išraiškingi ir patrauklūs, o istorija atskleidžia: nebūtinai pirmoji meilė yra pati gražiausia. 
Publishers Weekly

Smagi istorija. Pagaliau atradau puikią knygą atostogoms prie jūros.
All About Romance

S. Mallery parašė jausmingą dviejų žmonių istoriją. Jie puikiai tinka vienas kitam, tačiau tai suprasti gali tik nugalėję jų santykius temdančius praeities šešėlius.
Booklist

Puikiai derindama išmonę ir humorą Susan Mallery nagrinėja sudėtingus šeimos santykius, perpintus meile ir praradimais. Žavu!
Romantic Times BOOKreviews

Pagardinta humoru. Jei negali gyventi be Noros Roberts šeimos sagų, drąsiai griebk Susan Mamllery Buchananų šeimos istorijas.
Booklist

Susan Mallery knygų serija apie Buchananų restoranų imperija – pribloškianti. Ir tu privalai ją turėti.

Romance Reviews Today

(Visited 16 times, 1 visits today)