Stuart Turton — Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą

pagal |

Stuart Turton — Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą

Agata Kristi susiduria su „Švilpiko diena“ – tokiais žodžiais savo atsiliepimą pradeda autorius A. J. Finn. O iš paskos seka daugybė palankių apžvalgų. Paslaptingą rašytojo Stuart Turton romaną „Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą“ rekomenduoja „The New York Times“, „The Guardian“, „Harper’s Bazaar“ ir kiti leidiniai. Knyga 2018-tais metais laimėjo „Costa Books“ premiją pirmojo romano kategorijoje bei pateko į finalistų sąrašus „Goodreads Choise Awards“ bei kituose apdovanojimuose.

„Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą“ – ir paslaptingas romanas, ir detektyvas viename. Aidenas žino taisykles. Evelina Hardkesl kasdien mirs tol, kol vieną dieną identifikuos savo žudiką ir nutrauks ciklą. Bet kiekviena diena ir vėl prasideda iš naujo, o Aidenas atsibunda vis kito Blekhito dvaro svečio kūne. Ir vieni šeimininkai yra svetingesni bei naudingesni už kitus.

Uždaroje aplinkoje vykstančios paslaptingos istorijos pavydėtų net Agata Kisti. Rašytojas Stuart Turton vysto neįtikėtiną siužetą ir kuria intrigos bei įtampos kupiną romaną.

„Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą“ – kvapą gniaužianti ir priklausomybę sukelianti daugiasluoksnė istorija, kurioje veikėjai lenktyniauja su laiku ir kol jis neišseko siekia surasti žudiką, nes kitaip besikartojančioje dienoje liks įkalinti amžinai.

Išradingas debiutas neleis skaitytojams atsikvėpti iki pat paskutinio puslapio! Puikus literatūrinis galvosūkis!

Stuart Turton – britų rašytojas, laisvai samdomas žurnalistas. Autorius Liverpulio universitete studijavo anglų kalbą bei filosofiją. Prieš pradėdamas rašyti knygas jis dirbo pačius įvairiausius darbus. Pardavinėjo knygas, Kinijoje dėstė anglų kalbą, rašė technologijų žurnalui bei Dubajuje rengė kelionių aprašymus. Debiutinė jo knyga susilaukė didžiulės sėkmės, o 2020 metais pasirodė ir naujas mistika apgaubtas detektyvinis romanas.

Iš anglų kalbos vertė Eglė Raudonikienė

(Visited 11 times, 1 visits today)