Stephanie Perkins — Lola ir vaikinas iš gretimo namo

pagal |

Stephanie Perkins — Lola ir vaikinas iš gretimo namo

„Lola ir vaikinas iš gretimo namo“ – ne vien meilės istorija. Tai ir pasakojimas apie draugystę bei nelengvus apsisprendimus, kuriems kartais tenka ryžtis.

Septyniolikmetės būsimos dizainerės Lolos Nolan gyvenime viskas klojasi taip, kaip jai norisi: santykiai su namiškiais puikūs, jos kuriami ryškiaspalviai drabužiai nepalieka abejingų, ji turi įspūdingų planų ateičiai ir vaikiną – rokerį Maksą, kurio pavydi visos merginos.

Tačiau vieną dieną į kaimyninį namą grįžta dvyniai Kaliopė ir Kriketas, kurie prieš porą metų buvo išsikraustę. Kaliopė niekada nemėgo Lolos, o Kriketas kadaise ją atstūmė.

Kaimyniniame name vėl pamačiusi Kriketą Lola supranta – jos gyvenimas nebebus toks paprastas ir nuspėjamas kaip iki šiol…

Lolos, Kriketo ir Makso laukia daug netikėtumų. Šis tas naujo įvyks ir Lolos draugės Anos gyvenime…

Populiari amerikiečių rašytoja Stephanie Perkins (Stefani Perkins) skaitytojams jau žinoma kaip smagaus ir romantiškų nuotykių kupino populiaraus romano „Ana ir prancūziškas bučinys“ autorė.

„Labai moderni, smagi ir nevienareikšmiškų klausimų kupina knyga.“

Romantic times book reviews

„Dėl svaiginamos meilės istorijos ir įsimintinų personažų nuo Stephanie Perkins knygos „Lola ir vaikinas iš gretimo namo“ tiesiog neįmanoma atsiplėšti.“

MTV.com

„O aistringi bučiniai ir jaudinantys prisilietimai? Jų taip pat čia nestinga.“

Kirkus reviews

(Visited 41 times, 1 visits today)