Sandy Stevenson — Budintojai

pagal |

Sandy Stevenson — Budintojai

Jaudinanti, pozityvi ir išsami apžvalga seniai išpranašautos ir laukiamos Žemės transformacijos į naująjį jos būvį – Septintą Visatos Aukso Amžių. Pripažinimas, kad dieviškumas egzistuoja visame kame, nutiesia tiltą į naujus horizontus: prieš mus atsiveria nuostabus naujas pasaulis. Senoji energija užleidžia vietą naujai besąlyginės meilės ir taikingo sugyvenimo dimensijai. Dabar, kai Žemė kyla iš didžiausio Visatoje patirto energijų tankio į penktąją Šviesos dimensiją, pati planeta ir žmonija valosi nuo tankiųjų užstrigusių energijų. Viskas, ką žmonija yra išmokusi Žemėje, dabar pereina į Visatos sąmonės metraščius ir sukuria naują modelį visai Visatai.

Šią vykstančią galingą transformaciją su nuostaba ir jauduliu stebi milijonų milijonai visoje Visatoje. Žemei ėmus skleisti violetinio atspalvio švytėjimą, didelė Šviesos siena darosi matoma net iš kitų galaktikų. Žemėje esančių vaivorykštės karių ir Pakilusių Šviesos sferų stulbinama meilė bei pasišventimas padėjo dieviškajam planui tobulai ir šlovingai virsti realybe. Šiuo metu vyksta galutiniai paskutiniųjų šviesoraščių įtvirtinimai jiems skirtose pozicijose, ir tada Žemė bus visiškai pasiruošusi paskutiniam perėjimo į naująją dimensiją žingsniui. Žemėje esantys vaivorykštės kariai dabar perduoda skeptrus tiems, kurie vadovaus Naujajai Žemei. Užbaigę individualias užduotis, Žemės Šviesos darbuotojai susijungs su savo liepsnomis dvynėmis ir sugrįš namo…

Šioje knygoje aprašomas asmeninio ir planetos pakilimo vyksmas. Puikus vadovas tiems, kurie nori aktyviai dalyvauti kuriant taikingą ir darnų gyvenimą Žemėje.

(Visited 6 times, 1 visits today)