Sabaa Tahir — Deglas naktyje

pagal |

Sabaa Tahir — Deglas naktyje

Pagrindiniai pasaulinio bestselerio „Žarija pelenuose“ 2-os knygos „Deglas naktyje“ herojai Laja ir Elijas gyvena žiauraus Imperatoriaus ir jo karių valdomoje Imperijoje. Ji – paprasta Imperijos gyventoja, jis – uždaros Juodosios uolos akademijos auklėtinis, rengiamas tapti Imperatoriaus armijos kariu. Ji pasiryžusi bet kam, kad išgelbėtų į mirtiną pavojų pakliuvusį brolį. Jis labiau už viską trokšta nebebūti kariu ir atgauti laisvę. Laja ir Elijas gimę būti nesutaikomais priešais, bet jiedu nusprendžia veikti išvien. Jaunuolių pasirinkimas gali pakeisti ne tik jų pačių, bet ir visos Imperijos likimą…

Tai neįmanoma – Elijas apnuodytas ir merdi. Jis tai su Laja, tai dvasių pasaulyje, kuriame kai kas jo jau laukia. Karys supranta, kad turi labai nedaug laiko padėti Lajai išvaduoti brolį iš Kaufo – kalėjimo, kurį akylai saugo sadistas viršininkas. Pavojų kupinoje kelionėje skleidžiasi jausmai: Laja ne tik drąsi, bet ir rūpestinga kario slaugytoja, o Elijas nori apsaugoti merginą nuo jos laukiančio sielvarto.

Prie jų prisijungia Kinanas, tad Laja atsiduria tarp dviejų jai neabejingų vaikinų, o tai kelia jausmų sumaištį ir apsunkina kelionę. Elijui atsiskyrus nuo grupelės, Laja dar kartą patikrina savo jausmus.

(Visited 52 times, 1 visits today)