Rupert Isaacson — Žirgų berniukas

pagal |

Rupert Isaacson — Žirgų berniukas

Tikra tėvo ir sūnaus autisto istorija sužavėjo daugelį skaitytojų ir žiūrovų: knyga išversta į 20 kalbų, BBC sukurtą filmą matė šimtai milijonų.

Ką padarytumėt, jei trokštumėt išgelbėti savo sūnų?
Žurnalistas Rupertas Isaacsonas išmaišė tolimiausius žemės kampelius, rado begalę draugų ir bičiulių, gebėjo padėti visiškai nepažįstamiems žmonėms, net išjudino ne vieną akmenį Jungtinių Tautų pamatuose, bet negalėjo padaryti tik vieno — įsiskverbti į savo sūnaus pasaulį. Jis, sūnus Rovenas, autistas.

…Visos pastangos, kurių griebiasi tėvai, bergždžios: nei įprasti vaistai, nei paplitę terapijos būdai nepadeda sugriauti sienos, skiriančios sūnų. Vis dėlto vieni) dieną šauna beprotiška mintis nusivežti Roveną į žirgyną. Ir čia įvyksta stebuklas: berniukas pasikeičia ir ima savaip bendrauti su kumele Betse. Prasideda ilga ir išties nelengva, nors ir nuotykių kupina, mylinčių tėvų kelionė į šviesos pasaulį — iš sūnų kaustančių autizmo gniaužtų…
Netikėtai įvyksta tai, ko nė vienas net slapčia bijojo tikėtis: Rovenas praveria duris į savo pasaulį. Nepaprasta kelionė pas Mongolijos šamanus, elnių augintojus, Sibiro gydimus padeda ne tik keisti požiūrį į nepagydomą ligą, bet ir įvertinti aplinkos poveikį.

(Visited 11 times, 1 visits today)