Rimvydas Židžiūnas — Gyvenimo kurėjas

pagal |

Rimvydas Židžiūnas — Gyvenimo kurėjas

Knyga „Gyvenimo kūrėjas“ sujungia teoriją ir praktinius patarimus, kaip tobulėti ir augti visose sferose, nuo kurių priklauso gyvenimo kokybė. Šioje knygoje neaprašomos nuobodžios tiesos, kurias žino kiekvienas „sėkmės filosofijos“ knygų skaitytojas. Tai praktinis vadovas, padėsiantis jums keisti savo gyvenimą. Neužtenka žinoti, reikia ir taikyti žinias!
Naudodamiesi šia knyga galėsite tobulėti šiose gyvenimo sferose:

Naudodamiesi šia knyga galėsite
tobulėti šiose gyvenimo sferose:

1. Socialinėje. Kaip rasti mylimą darbą? Ko jums trūksta, kad socialiniame gyvenime jaustumėtės laimingi?
2. Asmeninėje. Kaip užmegzti ir palaikyti daug džiaugsmo ir pasitenkinimo teikiančius santykius su artimaisiais?
3. Intymioje. Kaip su partneriu patirti fiziologinį, emocinį ir dvasinį pasitenkinimą?
4. Dvasinėje. Kaip realizuotis ir tapti savo vidinio pasaulio šeimininku?

Knygos tekstai, surinkti remiantis ilgamete praktine patirtimi, praplės mąstymą, įkvėps, privers pakeisti požiūrį. Jie paruoš jus pratimams, kuriuos atlikę gausite maksimalią naudą. Tai ne literatūrinis eksperimentas, o labai tikslus poveikis tekstu, patikrintas tūkstančius kartų konsultuojant klientus.

Rimvydas Židžiūnas – emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų projektų Social Games įkūrėjas ir vadovas, asmeninio efektyvumo treneris, sukaupęs 15 metų mokymų vedimo ir asmeninio konsultavimo patirtį. Nuo 1997 metų iki šiol savo mokymų centre veda emocinio intelekto lavinimo kursus. Sukaupęs daug asmeninės patirties nuo 2003 m. pradėjo dirbti nepriklausomu verslo konsultantu ir lektoriumi, vedė motyvacinius mokymus vadybininkams, efektyvaus valdymo ir lyderystės seminarus vadovams, nuolat vykdė individualaus mokymo (couching) sesijas.
Rimvydas yra praktikas, visus savo sugebėjimus ir žinias realizavęs profesinėje veikloje bei asmeniniame gyvenime.