Ragnhild N. Grodal — Grobuonis!

pagal |

Ragnhild N. Grodal — Grobuonis!

Trileris apie šiuolaikinę psichologiją.

Norvegė Ragnhild N. Gradal (g. 1958 m.) studijavo muziką, JAV įgijo judesio terapijos magistrės laipsnį. Keletą metų užsiiminėjo meditacija ir judesio terapija, rašė knygas.
„Grobuonis!” -tai psichologinis įtempto siužeto romanas ir kartu — populiarus psichologijos vadovėlis. Ši knyga, tapusi tokiu pat įvykiu Norvegijoje kaip ir „Sofijos pasaulis“, išversta į aštuonias kalbas.
Nuo pirmos dienos, kai septyniolikmetė Torhilda pradeda repetuoti fortepijonu Miurene, sename name netoli Kristiando, ima dėtis keisti dalykai: mistiškai persimaino paveikslas, nežinia iš kur vienas po kito ima rastis akmenukai su runomis, erdviuose prabangaus namo kambariuose skamba vaiduokliškos melodijos.
Netrukus įvyksta ir paslaptinga žmogžudystė. Į romano veiksmą nuolat įsiterpia intriguojantis pasakotojas, save vadinantis sielos tyrinėtoju, kad supažindintų su XX amžiaus psichologijos teorijomis ir tyrinėjimų rezultatais: kolektyvine pasąmone ir Edipo kompleksu, neurolingvistiniu programavimu ir hipnoze, geštalto terapija ir Pavlovo šunimi, Froidu ir Jungu, Eriksonu ir Pjažė.
„Grobuonis!” – tai knyga ir jaunam, ir vyresniam žmogui, ir detektyvo mėgėjui, ir žinių ieškotojui — kiekvienam, norinčiam suvokti, kas jis yra ir kodėl yra toks.

(Visited 29 times, 1 visits today)