Penny Vincenzi — Paveldėtos paslaptys

pagal |

Penny Vincenzi — Paveldėtos paslaptys

 Penny Vincenzi – talentinga rašytoja, gebanti išlaikyti skaitytojų dėmesį. Jos knygos, paprastai, įspūdingų apimčių romanai, narpliojantys šeimų istorijas. Ne išimtis ir „Paveldėtos paslaptys“ – istorija, kviečianti pasižvalgyti po grožio industrijos užkulisius bei įsijausti į intrigas, traukiančias visą būrį įdomių personažų.

„Farelų namai“ – šeimos įkurta kosmetikos kompanija, kurios istorija prasidėjo dar 1953-iais metais. Spindesys, glamūras, sėkmė. Minios įvairaus amžiaus moterų traukė į Berklio pasažo saloną pirkti unikalaus grožio puoselėjimo produkto – „Kremų kremo“. Čia jas dėmesingai aptarnavo ir visų gyvenimo paslapčių klausė Florensė Hamilton. Tuo tarpu tikroji kosmetikos kompanijos karalienė Atina Farel mėgavosi šlove.

Atina netikėjo, kad „Farelų namų“ spindesys gali prislopti, o verslas priartėti prie žlugimo ribos. Tačiau kompanija, kuri paremta vieno produkto sėkme, nenori prisitaikyti prie naujųjų laikų ir yra sustabarėjusi – pasmerkta nuosmukiui. Modernūs produktai vilioja moteris apsipirkti kitur ir „Farelų namams“ beviltiškai reikia šviežio kraujo, kurį ir atsiunčia investuotojai.

Bjanka garsėja kaip kieta ir sėkminga verslininkė. Ji žinojo – prikelti kompaniją bus sunku, tačiau nesitikėjo, kad kiekviename žingsnyje pagalį į ratus kaišios pati Atina Farel, iš visų jėgų vis dar bandanti griežti pirmuoju smuiku.

Romano „Paveldėtos paslaptys“ puslapių skaičius įspūdingas, tačiau istorija tokia įtraukianti, kad nė nepastebėsite, kaip jie sutirps. Netikėti siužeto vingiai, paslaptys, aistros, intrigos, ambicijos, verslo pasaulio užkulisiai, pakilimai ir nuosmukiai, šeimos dramos – visa tai laukia skaitytojų. Penny Vincenzi sukūrė būrį pasakiškų veikėjų – vieni stiprūs, o kiti piktins savo silpnumu. Visi jie turi savo vaidmenį šioje istorijoje, kuri tikrai pradžiugins visus gerų romanų gerbėjus.

Penny Vincenzi (1939-2018) – britų autorė, kurios knygų pasaulyje parduota daugiau nei 7 milijonai kopijų. Rašytoja rašė ne tik romanus, bet ir įvairias publikacijas leidiniams „Daily Mirror“ bei „Vogue“. Iš viso ji išleido 17 knygų.

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

(Visited 3 times, 1 visits today)