Paulo Coelho — Nugalėtojas lieka vienas

pagal |

Paulo Coelho — Nugalėtojas lieka vienas

Paulo Coelho – vienas skaitomiausių pasaulio rašytojų. Jo romanai pelnė didžiulį populiarumą, o „Alchemikas“, „Veronika ryžtasi mirti“ ir „Vienuolika minučių“ tapo pasaulyje vienomis paklausiausių knygų, išverstų į daugiau kaip 70 kalbų.
Leidykla VAGA jau yra išleidusi 11 šio rašytojo romanų.
Romane „Nugalėtojas lieka vienas“ Paulo Coelho grįžta prie pagrindinių romanų „Vienuolika minučių“ ir „Zahiras“ temų. Kūrinys pulsuoja intriguojančia nežinomybe ir tarsi veidrodis atspindi mūsų pasaulį, kur prabanga ir sėkmė neleidžia išgirsti širdies šnabždesio.
Romane Paulo Coelho pasakoja apie Kanų kino festivalį – šventę, kur susirenka prabanga žėrinčio mados ir kino pasaulio įžymybės. Pinigai, valdžia ir šlovė – tai brangiausios vertybės, dėl kurių jie yra pasirengę sumokėti bet kokią kainą.
Šioje tuštybių mugėje susitinka rusų milijonierius Igoris, Rytų mados karalius Hamidas, pagrindinio vaidmens siekianti amerikiečių aktorė Gabriela, ambicingas detektyvas Savua, trokštantis išnarplioti sudėtingiausią savo gyvenimo bylą, ir Jasminė, balansuojanti ant sėkmingos modelio karjeros pražūties lyno.
Paklaustas, ar pats yra nugalėtojas, kuris lieka vienas, Paulo Coelho teigia: „Žmonės mano, kad laimėtojai yra žmonės, kuriuos visi mėgsta. Vis dėlto, kopiant į šlovės olimpą, atsiveria ir kita lyderystės pusė – pradedi justi aplinkinių pavydą ir kartėlį. Štai čia ir atsiranda vienatvės pojūtis. Aš esu vienas tik tada, kai priimu sprendimus, bet fizine ir emocine prasme niekada nebūnu vienas. Tai, ar nugalėtojas lieka vienas ar ne, priklauso tik nuo gyvenimo kelio, kurį jis pasirinko.“

(Visited 22 times, 1 visits today)